• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Brak spłaty w Providencie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Damaris4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 13:05
Mam pytanie czy to prawda że nie ponosimy żadnych konsekwencji jeżeli nie będziemy spłacać pożyczki w Provident .Znajomi często się chwalą że brali tam kredyt i nikt niczym ich nie zmusił do spłacania .Co prawda było to kilka lat temu a nie wiem jak teraz jest .Macie może jakieś informacje na ten temat , cz to prawda?.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 14:58
Oczywiście niemożliwe jest, żeby pożyczki nie spłacać. Według informacji, które Provident podaje na swojej stronie internetowej klient, który ma problemy ze spłatą powinien skontaktować się ze swoim doradcą i w porozumieniu z nim opracować wyjście z sytuacji. Pamiętać trzeba jednak, że w razie niespłacenia raty, zostanie naliczona opłata za opóźnienie w wysokości maksymalnie 15 zł za każdy dodatkowy kontakt telefoniczny lub wysłany list.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
bogna56

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 8:08
Damaris4 wydaje mi się ze ktoś Ciebie wprowadził w duży błąd.Jak można nie spłacać pożyczki , która została otrzymana .Mimo że Provident to parabank ale oni też mają przepisy które stosują w takich przypadkach .Prędzej czy później i tak przed drzwiami dłużnika stanie komornik i co wtedy ,przecież koszty rosną .
Cytuj
Emiljan0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 12:35
Chyba znajomi chcieli cię wrobić abyś skorzystała z pożyczki i popadła w długi .Przecież jeszcze zdane bank czy parabank nie umorzył komuś kredytu .Może zaistnieć taka stacja Że chwilowo nie będą dopominać się o spłaty ale z czasem przyjdzie dla nas informacja o windykacji i co wtedy ,dopiero zaczną się kłopoty .
Cytuj
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 14:57
co to za głupota myslec ze istnieja darmowe pozyczki hehe za darmo to co najwyzej w twarz mozna dostać ... podobno... ciekawe ktorzy to twoi znajomi tak sie chwalili :P popytaj ich czy nie maja komorników na karku haha
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 8:24
Pierwszy raz słyszę takie bzdury! Provident na pewno nigdy nikomu nie odpuścił pożyczki. Oni są pierwsi do odzyskania swoich pieniędzy. jak nie będziesz płacił to naliczą ci takie odsetki, że ci się odechce. Mi samo 15 złotych za każdy list czy telefon dałoby do myślenia.
Cytuj
maciej77

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 11:50
Dla mnie to też chore który bank nie żąda zwrotu swoich pieniędzy i odsetek .Chyba trafiłaś na jakiś cwaniaków którzy za bardzo się wymądrzali nie mając pojęcia o konsekwencjach . Jak weźmiesz kredyt a nie będziesz spłacać to w bardzo krótkim czasie przekonasz się jakie to są poważne konsekwencje i jakie dodatkowe koszty poniesiesz ,nie radzę tak robić .
Cytuj
Iwo99

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 12:22
Pewnie że to nie prawda zawsze musimy zwrócić i to z odsetkami wszystkie pieniądze które żeśmy pożyczyli .Na pewno Twoi znajomi poniosą konsekwencję tego że nie spłacili tych kredytów .Nawet się nie obejrzą jak odwiedzi ich komornik i dopiero będzie heca bo poniosą dodatkowe koszty ,przecież komornik też bierze pieniądze za swoją pracę .
Cytuj
ewelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 9:36
Przecież to kompletne bzdury .W życiu nie słyszałam żeby dostać kredyt i nie mieć obowiązku go spłacić .Na pewno Twoi znajomi dostali ponaglenia ,ale nic sobie z nich nie robili .Zobaczysz minie trochę czasu a dostaną wezwanie do zapłaty ale już od komornika ,a co za tym idzie ponosić będą dodatkowe koszty.
Cytuj
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 13:11
zaglebilam sie w temat i poszukalam na innych forach i wiecie co -- to wyglada jakby jakis cwaniaczek robił taka fame ze tak mozna nie wiem po co, watpie zeby provident wpadl na taki pomysł. ale tak wlasnie wyglada ze ktos mowi o taki cwaniak ze mnie i nie place a ludzie co niektórzy mniej inteligentni sie na to łapią :P zal.pl
Cytuj
Odpowiedź