• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Brak spłaty w Providencie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Martusia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 16:40
Masz racje ania to przecież bzdury ktoś opowiada ,tylko nie wiem po co .Chyba pragnie wpędzić kogoś w ogromne kłopoty .Przecież jakbyśmy nie musieli spłacać kredytu to każdy korzystał by z Provident .Ale myślę że nikt na to się nie załapie przecież to nie logiczne .
Cytuj
Kaziorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 17:07
Tak , nie będziemy jakiś czas spłacać to później dopiero poniesiemy koszty .Komu się takie żarty trzymają nie słuchaj takich cwaniaków , oni tylko chcą Cibie wrobić .Jak do tej pory jeszcze nie spotkałem się z tym żeby wziąć kredyt i nie mieć obowiązku go spłaty.
Cytuj
Adam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 23:39
Provident słynie z dwóch rzeczy: kiepskich reklam i zabójczych odsetek. Moim zdaniem tę firmę powinno sięomijać szerokim łukiem i w żadnm przypadku nie korzystać z ich usług. Już lepiej brać od mafii.
Cytuj
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 15:43
Oni to dopiero są złodzieje ,ludzie którzy u nich zaciągnęli kredyt nie są w stanie spłacić niczego .Najeżdżają człowieka jak jakaś mafia ,straszą , nękają telefonami .Nie bierzcie kredytów w Providencie a ich przedstawiciele to ludzie którzy ukończyli podstawówki .
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 16:30
hm.. jak ktoś spłaca w terminie to nie ma takich nieprzyjemności ale jak ktoś to oleje niestety takie są konsekwencje .Ale ja do tej pory nie rozumie ludzi którzy biorą kredyt w Providencie przecież nawet w telewizji był reportaż jak ludzie zostali naciągani ,co to za bank co dajesz dowód i dostajesz kredyt.Nawet nie sprawdzają czy masz pracę czy nie a klienci łapią się jak na wędkę .
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 19:20
Wiesz, jak ktoś jest w trudnej sytuacji to nawet chwilowa pomoc finansowa bardzo dużo mu daje. Sama kiedyś była w takiej sytuacji i zastanawiałam się czy wziąć taki kredyt ale na szczęście się opamiętałam i nie wkopałam się w te późniejsze spłaty i wysokie oprocentowanie. To przecież zabójstwo dla osób które nie pracują.
Cytuj
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 8:02
Kiedyś jak nie było tych śmiesznych parabanków to w trudnych sytuacjach ludzie sobie radzili .Teraz każdy gna do Providenta i cieszy się że chapną grosz, ale nikt się nie zastanowi że to jeszcze trzeba spłacić .Później rozpacz co ja narobiłem bo nie radzą sobie z ratami , nie rozumiem ludzi .
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2014 18:56
Co za ABSURD!!!! Nie wiem co Ci znajomi wymyślili ale nie wiem jak można nie spłacać pożyczki? Tym bardziej w Providencie gdzie oprocentowanie jest tak wysokie. Nie od dziś wiadomo że pożyczki chwilówki dosłownie zjadają pożyczkobiorców. Nie wyobrażam sobie kwoty jeśli w ogóle się nie spłaca im kredytu. To wszystko brzmi jakoś podejrzenie. I wierz mi to nie możliwe!
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.7.2014 14:37
Gdyby byla taka opcja faktycznie to kredyt chcialby kazdy, provident wytrzymalby tydzien.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 11:20
Większej głupoty chyba nie słyszałam, przecież skoro nie trzeba jej spłacać to każdy by z tego korzystał. Oczywiście że trzeba spłacać, znajomi, którzy opowiadają takie rzeczy chyba nie wiedzą co mówią.
Cytuj
Odpowiedź