• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Chwilówka - ile pożyczysz maksymalnie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

26.2.2015 12:08
40 tys? nieźle...
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 12:59
Grzegorz Klimczak napisał
Takich pożyczek osoba może nawet wziąć tak 40tyś zł. Wiem ja też w to nie wierze, ale miałem ostatnio takiego klienta, był chyba wszędzie gdzie można było wziąć.

I teraz, facet brał jedną za drugą, pętla kredytowa poszła jak sznurek. Gość zadaje mi pytanie co mogę z tym zrobić?. ja mu odpowiadam teraz nic, zostaje panu na kolanach prosić rodzinę aby pomogła, niec wezmą kredyt, spłacą to dziadostwo i wtedy jakoś pan wyjdzie na ludzi.
A co ma zrobić ktoś kto jest sam?. Nikogo niema kto by mu pomógł?.
Doradzę ci jedno za nim gdzieś pójdziesz szukać pomocy nie wpłacaj żadnych przedpłat, opłat przed uzyskaniem kredytu. Możesz zapłacić ale po uzyskaniu kredytu.
"PAMIĘTAJ ZAWSZE JEST JAKIEŚ ROZWIĄZANIE"

Straszna sytuacja ! Czy ten mężczyzna nie myślał, że potem będzie mu bardzo ciężko się z czegoś takiego wywinąć?
I jak rozwiązała sie taka sytuacja?
Czy w takim przypadku bank jest w stanie dać kredyt konsolidacyjny? Czy raczej nie ma na to szans?
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 13:51
Ja od chwilówek trzymam się z daleka, dla mnie to wcześniejsi lichwiarze. Lepiej już zrobić jakąś restrukturyzacje kredytu niż cokolwiek pożyczać by go spłacać.
Cytuj
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 7:55
Wiele osób nie ma kredytów ale jedynie chwilówki. Nie mają takiej zdolności kredytowej aby wziąć kredyt w banku to wybiorą się do firmy pożyczkowej. W każdym mieście powstają jak grzyby na deszczu.Wystarczy zajrzeć sobie do skrzynki pocztowej gdzie prawie 1/3 ulotek to ulotki firm pożyczkowych.
Niekiedy warto jest skorzystać z usług firmy oddłużającej.Gdzieś tutaj już jest taki temat. Jedno radzę aby nie płacić zanim niczego Wam nie uzyskają.
Cytuj
Doradca LubuskieDoradca Lubuskie

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 120 razy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 9:39
Plozek napisał
Wiele osób nie ma kredytów ale jedynie chwilówki. Nie mają takiej zdolności kredytowej aby wziąć kredyt w banku to wybiorą się do firmy pożyczkowej. W każdym mieście powstają jak grzyby na deszczu.Wystarczy zajrzeć sobie do skrzynki pocztowej gdzie prawie 1/3 ulotek to ulotki firm pożyczkowych.
Niekiedy warto jest skorzystać z usług firmy oddłużającej.Gdzieś tutaj już jest taki temat. Jedno radzę aby nie płacić zanim niczego Wam nie uzyskają.


Święte słowa, które powinny być rozpowszechnione wszędzie.
Jednak często jest tak że ,,tonący brzytwy się chwyta'' i ludzie płacą przed rozpoczęciem jakichkolwiek procedur a później mówią że oni o tym wiedzieli ale sądzili że tu będzie wszystko OK
Cytuj
Szymański Michał
Doradca finansowo-ubezpieczeniowy
Tel: 694045951
mail: finhelpzagan@gmail.com
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 10:12
Dokładnie. W poprzednim temacie jedna osoba pisze o firmie oddłużeniowej. Zaoferowali jej 500 zł za samo wysłanie listu do banku. Moim zdaniem to bardzo droga opłata ponieważ w sieci jest bardzo wiele wzorów. Można samemu posiedzieć po południu i skonstruować taki list.
Druga sprawa to to,że zmiana warunków kredytu zależy głównie od osób decyzyjnych w banku. Taki kontakt byłby o wiele droższy niż to co oferują firmy oddłużające.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 13:58
Zwróćmy uwage, jak reklamowane sa chwilówki: jako pomoc w trudnej sytuacji. Ludzie więc je biorą. Nie zastanawiają się nad tym co ich czeka później, chcą pomocy teraz i ją otrzymują.
Cytuj
Kocuj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 14:03
jak dla mnie już lepiej jest się udać do doradcy prawnego albo kogoś kto się zajmuje oddłużaniem bo cackać się z chwilówkami by zaraz wziąć nową chwilówkę to nie ma sensu
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

28.2.2015 8:34
Kocuj napisał
jak dla mnie już lepiej jest się udać do doradcy prawnego albo kogoś kto się zajmuje oddłużaniem bo cackać się z chwilówkami by zaraz wziąć nową chwilówkę to nie ma sensu


Tylko powiedz co taka firma pomoże, ajk facet który nabrał tak dużo chwilówek już nie myśli?. Co takiemu powiesz to on uwierzy i zrobi.
To tak jak gość na haju, jeśli wziął raz to już nie przestanie brać.
Ale jest rozwiązanie wiecie jakie, dopiero jak taki gość otrze się o życie, albo naprawdę upadnie na samo dno , sięgnie po alkohol, gorsze dragi to wtedy może się opamięta.
Ja powiem coś od siebie, pomagajmy innym, rozglądajmy się czy ktoś obok nas nie potrzebuje pomocy, wystarczy podejść zapytać. Nigdy nie wiesz czy ciebie nie spotka takie nie szczęście.
Dzisiaj jesteś u Góry, masz posadę, niczego ci nie brakuje, masz ciepło w domku a sąsiad obok ciebie śpi w kurtce bo nie ma czym zapalić.
Moja rada pomóż mu daj mi trochę węgla a później aby nie był leniwy wskaż mu drogę którą ma iść. Jeśli zobaczy taka osoba że mu pomagasz, to stwierdzi jednak warto żyć i warto walczyć.
Czy się mylę?.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Kocuj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.2.2015 11:03
zgadzam się z Grzegorzem że należy pomagać ludziom, ale trzeba ich edukować. Możesz zarejestrować się na lexperto.pl oni mają darmowe porady wiec myślę że mogą ci podpowiedzieć jakie są terminy czy jaki wniosek powinieneś ewentualnie wysłać do banku itd
Cytuj
Odpowiedź