• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Chwilówka - ile pożyczysz maksymalnie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2015 11:45
Tutaj tez eksperci odpowiadają na pytania :) A tak co do chwilówek, nie wydaje mi się, żeby osoby które mogą dostać kredytu w banku brały chwilówki To jest rozwiązanie dla tych, którym bank nie da kredyty, karty czy limitu.
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 11:16
I dla tych, którzy o zgrozo chcą chwilówkami spłacić kredyt. Raz czytałem jak jakiś koleś na "generator pesel" pobrał mnóstwo chwilówek na 80k i ukrywa się przed organami ścigania, taka ciekawostka ;).
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 11:57
Generator pesel... oszuści już przechodzą samych siebie. Kiedyś go znajda, ciekawe jaki dowód i pesel wtedy poda.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 12:26
No na prawdę trzeba być kreatywnym, żeby wymyślać takie rzeczy, ale jak widać opłaca sie. Można naciągnąć na duże sumy
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 13:10
Ogólnie koleś miał taki problem, że bał się wrócić do kraju i pytał się czy go złapią. Mówię wam czasem to taką komedię można wynaleźć na tych forach, że sam nie jestem w stanie uwierzyć, że ludzie są tak naiwni i głupi.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 13:47
Są i to niestety po obydwu stronach, i Ci co oszukują i Ci co dają się nabierać. Swoja droga to mimo tylu oszustw nadal chwilówkę weźmiesz na dowód, niekoniecznie swój. Czy jest szansa, że to się zmieni?
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 16:10
Ja póki co nie słyszałem o żadnych nowych ruchach prawnych w sprawie zmiany formy poboru pożyczki. A szkoda, przydałoby się coś takiego.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 10:14
A to racja, gdyby było więcej zabezpieczeń to zmniejszyło by się pole do przekrętów. A tak niestety jest pole do nadużyć i to spore. Wystarczy znać pesel, który albo można sobie ulozyc :D albo gdzieś podejrzeć, albo ukraść dowód...
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 12:37
Ja dziwię się, że nikt nie chce uregulować tego prawnie. Ok może te pożyczki nie są na kolosalne sumy bo 1000 zł na miech, ale weźmy takie 1000x5 u różnych pożyczkodawców i biznes się kręci.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 12:57
dodatkowe regulacje tutaj nic nie dadzą...

jak ktoś potrzebuje to i tak pożyczy, jak nie w banku to w chwilówkach lub "na mieście"

to właśnie bardzo restrykcyjne podejście banków (wiele regulacji i ograniczeń) powoduje, że chwilówki mają tak wielu klientów
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź