• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Chwilówka - ile pożyczysz maksymalnie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 10:35
Jaką najwyższą kwotę mozemy pożyczyć w ramach chwilówki? Okazuje sie, że nawet kilka tysięcy. Ile konkretnie? O tym tutaj. Myślą Państwo, że możliwe do pożyczenia kwoty są zbyt wysokie?
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 11:43
Za duzo! Powinno byc maks do 1000 zł, wtedy moze ludzie by sie opamietali, a tak wpadaja w spirale zadłużenia.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 7:21
Ludzie pożyczają na własna odpowiedzialność. Gorzej, ze te kwoty jeśli nie są odpowiednio spłacane rosną niebotycznie. I wtedy to dopiero problem.
Cytuj
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 16:26
Ludzie pożyczają te pieniadza na własną odpowiedzialność. Często nie zastanawiają się czy mogliby to spłacić. Potem chwilówką spłacają chwilówkę i jest coraz gorzej. Wpadamy w pętlę zadłużenia, z której bardzo ciężko jest się wywinąć.
Swoją drogą czy ktoś orientuje się ile mozna nabrać razem chwilówek w różnych firmach?
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 8:19
Dobre pytanie. Wszystko zależy od danej firmy. Czy sprawdzają Twoją historię kredytową, czy zwracają na to uwagę. Może być różnie ( tak samo zresztą jak w bankach). W jednej firmie zwykle mozna mieć jedńa chwilówkę ale jeśli uprzesz się to możesz ich nabrać ile tylko chcesz.
Tylko trzeba się zastanowić. Czy naprawdę jest mi to potrzebne ?
Czy będę miał to w przyszłości z czego spłacać ?
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 11:35
roczen napisał
Ludzie pożyczają te pieniadza na własną odpowiedzialność. Często nie zastanawiają się czy mogliby to spłacić. Potem chwilówką spłacają chwilówkę i jest coraz gorzej. Wpadamy w pętlę zadłużenia, z której bardzo ciężko jest się wywinąć.
Swoją drogą czy ktoś orientuje się ile mozna nabrać razem chwilówek w różnych firmach?
Az beda Ci przyznawac. Mozna brac, ale te firmy tez jakos sprawdzaja zadłuzenie, zdolnosc do splaty wiec na pewno to zalezy od indywidualnej oceny.
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 12:27
Jest bardzo wiele firm. W niektórych nawet nie sprawdzają historii kredytowej tak wiec możesz nabrać tego bardzo dużo. Im szybciej i im prościej tym niestety jest drożej.
Jestem zdania,że jeśli bank nie daje Ci kredytu to chwilówka ( czy inny prywatny pożyczkodawca taki jak na przykład provident) jest ostatecznością.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 17:13
Ludzie, którzy maja zdolnosc nie biora chwilowek. Przeciez sa inne opcje chociazby debet w koncie na kilkaset złotych. A jak ktos juz ma klopoty to bierze chwilowki.
Cytuj
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 6:54
Iwona napisał
Ludzie, którzy maja zdolnosc nie biora chwilowek. Przeciez sa inne opcje chociazby debet w koncie na kilkaset złotych. A jak ktos juz ma klopoty to bierze chwilowki.

Ma kłopoty a potem już ma coraz większe kłopoty. Im więcej chwilówek tym większe zadłużenie, większe problemy. Czy kwoty są za wysokie? Żyjemy w wolnym kraju. Niech decyduje o tym ten kto pożycza. To w końcu jego pieniądze.
Widzę,ze firm jest dużo. Prześcigają się , w której weźmie się większą chwilówkę.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 7:17
Takich pożyczek osoba może nawet wziąć tak 40tyś zł. Wiem ja też w to nie wierze, ale miałem ostatnio takiego klienta, był chyba wszędzie gdzie można było wziąć.

I teraz, facet brał jedną za drugą, pętla kredytowa poszła jak sznurek. Gość zadaje mi pytanie co mogę z tym zrobić?. ja mu odpowiadam teraz nic, zostaje panu na kolanach prosić rodzinę aby pomogła, niec wezmą kredyt, spłacą to dziadostwo i wtedy jakoś pan wyjdzie na ludzi.
A co ma zrobić ktoś kto jest sam?. Nikogo niema kto by mu pomógł?.
Doradzę ci jedno za nim gdzieś pójdziesz szukać pomocy nie wpłacaj żadnych przedpłat, opłat przed uzyskaniem kredytu. Możesz zapłacić ale po uzyskaniu kredytu.
"PAMIĘTAJ ZAWSZE JEST JAKIEŚ ROZWIĄZANIE"
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Odpowiedź