• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pozyczka w 15 minut

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

20.2.2015 15:17
Pożyczki, które możemy otrzymać przez Internet otrzymamy w 15 minut? Są tak reklamowane, ale czy faktycznie? tutaj A jakie są Państwa doświadczenia? Faktycznie pożyczkę można otrzymać tak szybko?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
estimo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.2.2015 17:10
Generalnie nie mam złudzeń, że trwa to dłużej - ale przyznać trzeba, że ładnie się to prezentuje na szyldach reklamowych "pożyczka w 15 minut".
Wypowiedź została zmieniona przez: estimo 20.2.2015 17:11
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

20.2.2015 22:01
nie twierdzę, że się nie da (bo nawet w banku to możliwe), ale jeżeli ma być szybko i w dodatku w firmie, która nas nie zna to na pewno nie będzie tanio i bezpiecznie
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

20.2.2015 22:05
W 15 min to musi być po prostu drogo
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

20.2.2015 22:16
no chyba, że korzystasz z szybkiej oferty swojego banku, wtedy szybka kasa może być tanio, pozostałe przypadki DROGO
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Cyfer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.2.2015 8:10
Mi te wszystkie pożyczki w 15 minut kojarzą się w wszelkiego rodzaju chwilówkami tak więc proponowałbym raczej trzymać się od nich z daleka. Szczególnie, że kosztują bardzo dużo .
No chyba,że korzystamy z oferty banku, w którym mamy konto tak więc bank już wiele o nas wie, formalności są ograniczone do minimum.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

21.2.2015 9:59
Jeśli jesteśmy klientem banku taka pożyczka jest dostępna nawet w 10 minut przykładowy bank Zachodni WBK.
Ale jeśli nie jesteśmy klientem banku taka decyzja jest w tym samym dniu kiedy składamy wniosek kredytowy.
Większości przypadków oferta w 15 minut dotyczy pożyczek pozabankowych gdzie oferta jest na poziomie od 40% do nawet 150% w skali roku.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.2.2015 10:18
Albo i jeszcze więćej. Ostatnio z ciekawości przegladałam sobie ofertę różnych firm pożyczkowych .Taki na przykład Kredycik 123 oferuje możliwość szybkiej pożyczki 5000 zł. Po roku musimy oddać 10 000. Czyli drugie tyle.
Niestety to,ze takich firm powstaje tak wiele jest dowodem na to,że ludzie decydują się na takie lichwiarskie pożyczki.
Cytuj
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 12:09
Ja w ostatnim czasie pilnie potrzebowałam pieniędzy. Wziełam taką pożyczkę w moim banku. Na miesiac czasu. Przez internet. Niewielka kwota ( 1300 zł). Formalności przez internet zajęły mi może 5 min. Potem telefon z banku oraz kurier.
Wszystko nie zajęło więcej niż 15 min.
Tak więc opłacalna pożyczka jest możliwa ale jedynie w ramach konta w banku.
Cytuj
Kocuj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 13:46
Może i w 15min, ale mi też zawsze się kojarzyły z chwilówkami, które wiadomo jakie są..
Cytuj
Odpowiedź