• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pozyczka w 15 minut

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
HotChwilowka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2015 19:00
Tereza napisał
Ja w ostatnim czasie pilnie potrzebowałam pieniędzy. Wziełam taką pożyczkę w moim banku. Na miesiac czasu. Przez internet. Niewielka kwota ( 1300 zł). Formalności przez internet zajęły mi może 5 min. Potem telefon z banku oraz kurier.
Wszystko nie zajęło więcej niż 15 min.
Tak więc opłacalna pożyczka jest możliwa ale jedynie w ramach konta w banku.


Jeżeli ma się zdolność i wpływy regularne na konto (w tym z wynagrodzenia) to dostaje się często ofertę "na klik" w e-bankowości. Wystarczy zaakceptować i zostaje nam przyznany limit w koncie. No właśnie, tylko trzeba mieć zdolność.
Cytuj
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.3.2015 9:26
W sumie ten kto dostał kartę kredytową ma również zdolnosć kredytową. Tak wiec myślę,że nie powinno być problemu z dostaniem 1000 czy 2000 zł.
Skoro nie opłaca się wypłacać pieniędzy z karty kredytowej to jakie zalety ma to rozwiązanie? Pytam się ponieważ w ostatnim czasie ciągle dzwonią do mnie z banku w jakim mam obecnie konto firmowe i namawiają mnie do wzięcia karty kredytowej. Oczywiście oni przedstawiają to w samych superlatywach.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.3.2015 10:24
korzystając z KK nie angażujesz środków własnych (możesz je przechowywać np. na koncie oszczędnościowym) tylko z pieniędzy banku

kredyt kartowy jest bezpłatny pod warunkiem spłaty całości zadłużenia w terminie określonym przez bank, oczywiście TYLKO w przypadku operacji bezgotówkowych
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź