• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pozyczka w 15 minut

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 13:46
Tereza napisał
Ja w ostatnim czasie pilnie potrzebowałam pieniędzy. Wziełam taką pożyczkę w moim banku. Na miesiac czasu. Przez internet. Niewielka kwota ( 1300 zł). Formalności przez internet zajęły mi może 5 min. Potem telefon z banku oraz kurier.
Wszystko nie zajęło więcej niż 15 min.
Tak więc opłacalna pożyczka jest możliwa ale jedynie w ramach konta w banku.
jak ktoś może wziąć przez internet w banku to nie ma problemu. Dobre rozwiązanie na takie małe kwoty to tez linie kredytowe.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.3.2015 14:52
Z banku bym się jeszcze nie obawiał wziąć takiej pożyczki gorzej jak ludzie biorą z grosz.pl czy coś w tym rodzaju, bo % jest po prostu chore + nie masz takiej możliwość negocjacji jak z bankiem jeśli coś pójdzie nie tak.
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.3.2015 15:34
W banku wbrew pozorom też nie jest tak kolorowo z pożyczkami.
Cytuj
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.3.2015 18:37
Ja w swoim banku biorę nawet szybciej niż w 15 minut. Oczywiście, gdy mają dla mnie specjalną ofertę. Klikam dwa razy, wpisuję kwotę i za moment jest ona na moim rachunku, a dokumenty też po chwili przychodzą na maila. Kiedyś jeszcze przyjeżdżał kurier, teraz już chyba zrezygnowali. Minusem jest to, że jeśli sam z siebie chciałbym wziąć kredyt, a oni nie przygotowaliby dla mnie takiej oferty, to musiałbym składać wniosek, a na podpisanie dokumentów jechać do innego miasta 60 km, bo w moim nie mają już punktu.
Ale wszystko jest możliwe.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2015 9:37
Tak, jesli ammy gdzies konto, to wszytsko przebiega szybko i taka opcja na prawde jest dobra, na mnijesz kwoty zawsze mozna wziac limit w koncie. W zależności co będzie niżej oprocentowane.
Cytuj
winka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2015 10:48
Jeśli mamy taką możliwość warto jest wyrobić sobie kartę kredytową. Dzięki niej możemy sobie wypłacić pieniądze w trybie natychmiastowym. W wielu bankach możemy bezpłatnie spłacić taki limit w określonym czasie.
Jeśli przekroczymy to odsetki są dość wysokie ale i tak nie są tak wysokie jak na przykład w firmach oferujących chwilówki.
No i jeśli regularnie spłacamy to budujemy sobie historię kredytową.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.3.2015 10:50
przecież jeżeli ktoś może dostać KK to równie dobrze może dostać limit w koncie lub kredyt gotówkowy, wypłata gotówki KK wiąże się z wysokimi kosztami

KK nie wypłaca się gotówki!
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

13.3.2015 11:02
Z Karty kredytowej można wypłacać pieniądze ale klient poniesie wysokie koszty z tym związane, czyli prowizja -- kwota minimalna za wypłatę będzie ok 3-4% coś tak jak w City Handlowym jest minimum 10 zł od kwoty. Natomiast jest to procentowo ustalone. I do tego dochodzą odsetki liczone od pierwszego dnia zadłużenia.
To lepiej będzie przelać środki z karty kredytowej na konto i rozłożenie tego na raty.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2015 14:05
zwall napisał
W banku wbrew pozorom też nie jest tak kolorowo z pożyczkami.


Kolorowo nie jest ale zawsze masz jakąś możliwość wyjścia z sytuacji (wakacje kredytowe itd) + negocjacje są prostsze niż z firmami chwilówkowymi czy parabankami
Cytuj
nastor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2015 14:44
A to już chyba raczej zależy jaki bank i jaki klient. Ja nigdy nie miałem problemu z pożyczkami w moim banku, ale tez zawsze terminowo wszystko spłacałem. Bank to widzi i bierze pod uwagę moim zdaniem.
Ciekawi mnie za to, jak szybko można dostać kartę kredytową? Czy ona idzie tak samo długo, jak zwykła płatnicza, czyli do dwóch tygodni?
Cytuj
Odpowiedź