• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na samochód na oświadczenie.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 20:50
No nie żartuj że na umowe zlecenie można mieć tak wysoka zdolność kredytową. Może to jest zależne od tego ile kto zarabia. A jaki masz dochód? Bo jeśli jest on niski a kredyt chciałaś wziąć duży to nie ma szans że go dostaniesz tak samo jak byś pracowała na pół etatu, też nie ma szansy na kredyt
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 9:41
Zdolność zależy również od okresu umowy, ciągłości, wysokości dochodów, liczby zobowiązań, a nawet liczby posiadanych dzieci.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 18:13
Dokładnie, wszystko zależy od czasu pracy, zarobków i zobowiązań. Ja np. pracuję na zlecenie i nie mam problemów z kredytem. Nawet usłyszałem dzisiaj w banku, że gdy dostanę stałą umowę moja zdolność kredytowa znacznie wzrośnie:) Na razie jednak nie zamierzam pchać się w pożyczki.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
Bożenka55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 0:20
To chyba jak ma sie np 2 dzieci i średniego rodzaju zarobki to ta zdolność kredytowa jest dużo mniejsza. Zawsze byłam przekonana że osoby które maja tylko umowę na zlecenie nie mają możliwości wzięcia kredytu bo ta umowa nie za bardzo pokazuje zdolność kredytową a tu takie zaskoczenie.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 14:59
Jeśli masz umowę zlecenie a nie masz dzieci i innych zobowiązań to bez problemu dostaniesz kredyt. Ja po dwóch latach pracy na umowę zlecenie wzięłam kredyt na 15 tysięcy złotych. Nie było żadnych problemów. Połowę udało mi się już spłacić:) Teraz pewnie nie byłoby tak łatwo z tym kredytem bo mam małe dziecko.
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 18:47
o kurcze to ja też nie wiedziałem że na umowę zlecenie można dostać kredyt. A co jeśli nie przyznamy sie w banku że mamy dziecko? Bo czasem tak jest ze pary zyją ze sobą bez ślubu wiec nie wspomina się o współmałżonku czy dziecku. Da sie tak to zrobić?
Cytuj
Kryjna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 19:13
Bardzo dziwne że na umowę zlecenie można uzyskać kredyt .Myślałam że banki potrzebują zaświadczenia o stałej pracy ,przecież na umowę zlecenie nie masz określone czy jesteś na stałe zatrudniony czy nie .Ale chyba miałeś czysty BIK i brak rodziny na utrzymaniu .U mnie w Banku Spółdzielczym nawet by nie chcieli rozmawiać o kredycie .
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 19:36
Wydaje mi się, że można nie wspominać o dziecku. Chociaż to nie do końca legalne. Moja sąsiadka brała niedawno razem z mężem kredyt na budowę domu i zataili w banku, że mają dwójkę dzieci. Powiedzieli, że mają jedno. We wszystkim pomagała im jakaś ciotka, która pracuje w banku. Znajomości zawsze pomagają.
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 23:31
A to ze znajomości pomagają to wiadomo nie od dziś. To mój znajomy też brał ostatnio kredyt i nie powiedział że ma dziecko bo inaczej w ogóle nie miałby szans na dostanie kredytu. To chore troche że trzeba ukrywać takie rzeczy ale czasami to jest jedyne rozwiązanie.
Cytuj
dorotkaa1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 21:24
Rysiek masz racje jak masz znajomości to masz mniej problemów .Nawet starając się o kredyt nie sprawdzają w twoim zakładzie pracy czy aby na pewno ta osoba pracuje .Ja miałam kiedyś taki przypadek w PKO ,jak dostarczyłam zaświadczenie o zarobkach ,to z banku dzwonili do mojego zakładu pracy .Nigdy bym się nie spodziewała że banki w ten sposób kontrolują .
Cytuj
Odpowiedź