• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na samochód na oświadczenie.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 13:46
zuza napisał
Przez te umowy śmieciowe człowiek nic nie może załatwić:( Ja mam umowę zlecenie i byłam wczoraj w banku zapytać o kredyt na remont mieszkania. Nie mam szans bo za krótko pracuję (rok). Dodam tylko, że znajoma, która pracuje również na zlecenie po roku miała zdolność kredytową 20 tysięcy. Od czego to wszystko zależy?


No właśnie, a w pracy za żadne skarby nie chcą z Tobą podpisać umowy o pracę i jak małżeństwo pracuje na umowę zlecenie to żadne z nich nie ma takiej zdolności kredytowej jakby mieli na umowę o pracę. Niestety.
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 21:29
joasiamyk napisał
zuza napisał
Przez te umowy śmieciowe człowiek nic nie może załatwić:( Ja mam umowę zlecenie i byłam wczoraj w banku zapytać o kredyt na remont mieszkania. Nie mam szans bo za krótko pracuję (rok). Dodam tylko, że znajoma, która pracuje również na zlecenie po roku miała zdolność kredytową 20 tysięcy. Od czego to wszystko zależy?


No właśnie, a w pracy za żadne skarby nie chcą z Tobą podpisać umowy o pracę i jak małżeństwo pracuje na umowę zlecenie to żadne z nich nie ma takiej zdolności kredytowej jakby mieli na umowę o pracę. Niestety.

Dokładnie, niestety mamy takie a nie inne czasy. Człowiek musi tyrać za pięciu za śmieciowe pieniądze pracując na śmieciowej umowie. Jak tu żyć? Jak wyżywić rodzinę?
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2015 8:37
Wszystko zależy raczej od zarobków.Nawet jeśli ktoś ma umowę śmieciową i jeśli zarabia dużo to nie powinien mieć problemu z uzyskaniem kredytu na samochód z tego co się orientuję ;) Tyle,ze oczywiście pułap jest wyższy. Na umowie śmieciowej trzeba zarabiać trochę więcej niż na etacie.
Na etat nie zatrudniają z jednego powodu : zupełnie się to nie opłaca ponieważ kasa jaką muszą zapłacić za pracownika jest bardzo duza.
Cytuj
kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2015 13:57
Gość napisał
Jeśli zależy komuś na min. formalności, polecam się udać do J&J Group. Kredyt na samochód możliwy jest z teraz z dotacją- 600 zł w miesiącu, co nieraz w pełni pokrywa raty. Dla firm na pewno na oświadczenie. Wystarczy pozytywny BIK. Nie trzeba przedstawiać wyciągów z konta itd.
Jak to z dotacja?
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

19.2.2015 15:05
Umowa zlecenie czy też umowa o dzieło nie jest tak zła i nie przeszkadza w kredycie samochodowym. To czy pracujesz na taką umowę czy inną nie ma znaczenia przy kredycie.
Ważne jest jednak to jakie mamy dochody z tej umowy i czy będziemy mieli zdolność kredytową.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

19.2.2015 18:08
przy umowie c-p istotny jest okres uzyskiwania tego dochodu, zwykle wymagane jest 12 m-cy, przy umowie o pracę wystarczą nawet trzy...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 11:46
Mój znajomy miał jakiś czas temu duże problemy z uzyskaniem kredytu na samochód. Pracuje na umowę o dzieło. Wcześniej w poprzedniej firmie. Potem miał 3 miesiące przerwy. OBecnie pracuje w drugiej firmie. Nie chcieli mu udzielić.
Pomimo że zarobki były dobre.
Tak jak pisze tutaj Robert umowa jest bardziej pewna dla banku tak więc jest lepsza.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.2.2015 12:04
Mimo wszystko jest trudniej. Ale nie ma sie tez co dziwic, posiadacze UOP sa po prostu pewniejszymi kredytobiorcami.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.4.2015 23:27
Z tego co się orientuję x honoruje wszystkie źródła stałych zarobków, w przypadku działalności gospodarczej formalności jest chyba najmniej, przy czym za oklejenie samochodu reklamą co miesiąc dostaje się 600 zł- na spłatę auta akurat:)
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź