• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie warunki spełnić aby otrzymać dofinansowanie MdM

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
dorotkaa1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 21:07
To trochę jest nie niedobrze nie dość że będziemy spłacać ten kredyt to jeszcze musimy mieszkać w domu lub mieszkaniu które bank nam narzuci .Ale że osoba samotna może dołączyć do kredytu kogoś bliskiego to wspaniały pomysł ,wtedy mamy szanse na dofinansowanie .W mojej sytuacja jako samotna nie miałbym żadnych szans ,a tu jednak widzę że nadzieja jest .
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 10:53
FabianPol napisał
A czy żyjąc w związku nieformalnym też mogę sie starać o takie dofinansowanie? Bo w sumie są rodziny ktore żyją ze soba wiele lat i tylko to że nie mają ślubu ich blokuje. Moim zdaniem takie osoby tez powinny mieć szanse uzyskać takie dofinansowanie, tym bardziej jak mają razem dzieci.


Ja słyszałam, że trzeba właśnie być w związku małżeńskim ale mogę się mylić. Teraz ta oferta jest mało atrakcyjna. Pamiętam, że ta pierwsza gdy weszła ta forma pomocy była naprawdę atrakcyjna.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 13:29
mamarta napisał
FabianPol napisał
A czy żyjąc w związku nieformalnym też mogę sie starać o takie dofinansowanie? Bo w sumie są rodziny ktore żyją ze soba wiele lat i tylko to że nie mają ślubu ich blokuje. Moim zdaniem takie osoby tez powinny mieć szanse uzyskać takie dofinansowanie, tym bardziej jak mają razem dzieci.


Ja słyszałam, że trzeba właśnie być w związku małżeńskim ale mogę się mylić. Teraz ta oferta jest mało atrakcyjna. Pamiętam, że ta pierwsza gdy weszła ta forma pomocy była naprawdę atrakcyjna.
Nie trzeba, mozna tez skorzystac z mdm bedac singlem, moj kolega kawaler bral, sprawdzone info
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 17:46
Jako singiel owszem. Jako para bez zalegalizowanego związku nie można starać się o dofinansowanie.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 9:43
lzalewski napisał
Jako singiel owszem. Jako para bez zalegalizowanego związku nie można starać się o dofinansowanie.
Ale kazda osoba moze osobno.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 10:54
Nie na tą samą nieruchomość.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 11:42
lzalewski napisał
Nie na tą samą nieruchomość.
To fakt, nie na te sama. Moga sobie wziac 2 np:D
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 16:55
kacper napisał
lzalewski napisał
Jako singiel owszem. Jako para bez zalegalizowanego związku nie można starać się o dofinansowanie.
Ale kazda osoba moze osobno.


Osobno każde z Was pewnie może ale nie możecie się starać o jedno mieszkanie. Możecie sobie kupić dwa:)
Ale ja się zastanawiam kiedy można sprzedać takie mieszkanie jest jakiś termin? A może dopiero po iluś tam latach można?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.10.2014 14:21
krakers napisał
kacper napisał
lzalewski napisał
Jako singiel owszem. Jako para bez zalegalizowanego związku nie można starać się o dofinansowanie.
Ale kazda osoba moze osobno.


Osobno każde z Was pewnie może ale nie możecie się starać o jedno mieszkanie. Możecie sobie kupić dwa:)
Ale ja się zastanawiam kiedy można sprzedać takie mieszkanie jest jakiś termin? A może dopiero po iluś tam latach można?
Po 5 latach mozna sprzedac. Jesli wczesniej się je sprzeda, wynajmie lub przerobi np. na siedzibe dzialalnosci to wówczas trzeba zwrocic dofinansowanie.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 10:28
Podobno bardzo male zainteresowanie jest. Do konca wrzesnia 30 proc. z funduszy przeznaczonych wydano na program . Wydaje mi sie, ze to po prostu przekombinowane i ludziom sie nie oplacalo.
Cytuj
Odpowiedź