• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie warunki spełnić aby otrzymać dofinansowanie MdM

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marcel09

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 19:32
Chciałbym skorzystać z dofinansowania mieszkanie dla młodych ,czy w związku z tą dopłatą muszę spełniać jakieś określone warunki .Głównie interesuje mnie czy muszę osiągnąć jakiś limit zarobków ?Jakie banki udzielają takiego wsparcia i w jaki sposób będą wypłacane środki .Gdzie szukać wszelkich informacji.
Cytuj
Melania0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 19:11
Z tego co słyszałam nie możesz przekraczać 35 lat , nie posiadać mieszkania a powierzchnia mieszkania które chcesz kupić nie może być większa niż 75 metrów kwadratowych .Ale najlepiej jak udasz się do banku który udzieli Tobie informacji .Nie chcę aby przez przypadek wprowadziła Ciebie w błąd.
Cytuj
mania2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 1:12
ja znalazłam takie wymagania :
Aby wziąć udział w programie z dopłatami do kredytu hipotecznego nie można posiadać żadnego mieszkania ani domu.
Osoby ubiegające się o dofinansowanie państwowe nie mogą mieć więcej niż 35 lat, a maksymalna powierzchnia mieszkania, które
mogą kupić nie może przekraczać 75 metrów kwadratowych. Wysokość dofinansowania jest już ustalona i można dostać do 20% do wkładu własnego.

Ale lepiej sie jeszcze upewnij i to sprawdz
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 7:06
Też jestem ciekawy ile trzeba zarabiać by starać się o takie dofinansowanie. Wydaje mi się, że dużo też zależy od tego czy małżeństwo ma dzieci. Bank niechętnie udzieli kredytu osobom z zarobkami 4000 zł jeśli mają np. 2 dzieci. My razem z żoną zarabiamy 5000 ale mamy 3 dzieci i nie wiem czy mamy szansę na udział w tym programie. Jak myślicie?
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 8:49
tom7878 napisał
Też jestem ciekawy ile trzeba zarabiać by starać się o takie dofinansowanie. Wydaje mi się, że dużo też zależy od tego czy małżeństwo ma dzieci. Bank niechętnie udzieli kredytu osobom z zarobkami 4000 zł jeśli mają np. 2 dzieci. My razem z żoną zarabiamy 5000 ale mamy 3 dzieci i nie wiem czy mamy szansę na udział w tym programie. Jak myślicie?
Możliwość otrzymania samego kredytu zależy od zdolności kredytowej, i chociaż osoby posiadające większą liczbę pociech mogą liczyć na wyższe dofinansowanie, to faktycznie ich zdolność kredytowa wówczas się obniża, tzn. mogą liczyć na niższą kwotę kredytu.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
mycha566

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 11:29
Ale jest realna szansa że w ogóle przy zarobkach 5 tysięcy i 3 dzieci jakieś dofinansowanie się dostanie .Czy najpierw będą brane osoby z górnej półki o wysokich dochodach gdzie ich zdolność kredytowa będzie znakomita ?.A co w przypadku gdy ja kwalifikuję się do wymaganego wieku a mój małżonek ma 38 lat ,czy to nie będzie przeszkodą ?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 12:50
mycha566 napisał
Ale jest realna szansa że w ogóle przy zarobkach 5 tysięcy i 3 dzieci jakieś dofinansowanie się dostanie .Czy najpierw będą brane osoby z górnej półki o wysokich dochodach gdzie ich zdolność kredytowa będzie znakomita ?.A co w przypadku gdy ja kwalifikuję się do wymaganego wieku a mój małżonek ma 38 lat ,czy to nie będzie przeszkodą ?
Z programu skorzystać mogą osoby w wieku do 35 lat. W przypadku małżeństw liczy się wiek młodszego współmałżonka.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 17:21
A czy żyjąc w związku nieformalnym też mogę sie starać o takie dofinansowanie? Bo w sumie są rodziny ktore żyją ze soba wiele lat i tylko to że nie mają ślubu ich blokuje. Moim zdaniem takie osoby tez powinny mieć szanse uzyskać takie dofinansowanie, tym bardziej jak mają razem dzieci.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 17:50
Też uważam, że pary bez ślubu powinny mieć szansę wzięcia udziału w tym programie. Niestety z tego co wiem nie mogą. Program jest dla małżeństw i singli zgadza się? Jaka jest dolna granica wieku by móc starać się o dofinansowanie? Czy ktoś z bliskich może podżyrować kredyt?
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 19:10
Ale to też jest niezłe. singiel może taki kredyt wziać a pary które żyją w nieformalnym związku i nie rzadko mają też już dzieci i pozakładane spore rodziny nie mogą sie starać oto aby w końcu wyjść na swoje. Może w końcu mogli by przejść na własne mieszkanie i mogli by wtedy wziąć ślub. Powinni o takich osobach pomyśleć.
Cytuj
Odpowiedź