• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dofinansowanie MDM

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 18:25
W MDM bardzo ważna jest powierzchnia użytkowa lokalu, ponieważ na jej podstawie wyliczana jest dopłata.Dodatkowo nie wszystkie mieszkania i domy objęte są dopłatą. Stąd moje pytanie, jakie pomieszczenia zaliczają się do powierzchni użytkowej ? Gdzie mogę znaleźć jakieś informacje które odpowiedzą mi na pytanie .
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 10:07
Wszelkie informacje odnośnie powierzchni użytkowej znajdzie Pani w artykule: http://www.mieszkanie-dla-mlodych.pl/poradnik-hipoteczny/213-mdm-a-powierzchnia-uzytkowa
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
natan1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 18:33
Czy program MDM obejmuje mieszkania czy również można starać się o takie dofinansowanie na dom jednorodzinny .Jakie dokumenty potrzebujemy aby móc złożyć taki wniosek .Czy takie dofinansowanie skierowane jest dla osób w konkretnym wieku czy wiek nie gra roli ?
Cytuj
mania2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 1:19
wiek niestety jest tu istotny ja znalazłam takie informacje:
Osoby w wieku do 35 lat, przy czym osoba, która w danym roku kończy 35 lat może skorzystać z programu do końca danego roku. W przypadku małżeństw liczy się wiek młodszego współmałżonka.

Wiec tylko do 35 roku życia możesz sie starać o to dofinansowanie
Cytuj
Morfee

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 1:50
Nom mania wyszukała Ci bardzo dobre informacje. A nie orientujecie sie o jak duze mieszkanie można sie starać przez taki program. Bo ja kurcze czytam te wszystkie artykuły i nigdzie nie mogę znaleźć nic konkretnego. chyba nie umiem szukac.
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 5:25
Szczerze mówiąc fajnie wykombinowali z tym wiekiem. A od którego roku życia można się starać? Ja mam 23 lata a mój mąż 31. Niby mamy jakąś zdolność kredytową więc może uda nam się zdobyć to dofinansowanie. Też jestem ciekawa ile maksymalnie metrów może mieć mieszkanie z MdM.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 5:46
Natan1 można starać się o dofinansowanie domu do 100m2. Wydaje mi się, że taki dom jest dość spory i w zupełności wystarczy normalnemu człowiekowi:) Mieszkania są chyba do 75m2. A chcesz się starać o dom? Ja też o tym myślę. Niby byliśmy zdecydowani na mieszkanie ale nie mieliśmy pojęcia, że można kupić dom.
Cytuj
Beata66

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 10:50
To teraz mnie zaskoczyłaś ciągle myślałam że z dofinansowanie można uzyskać na mieszkanie .A tu jakich nowości się dowiedziałam na dom też można .Myślę że w tej sytuacji też się zdecyduje ,zdolność kredytową mam w porządku ,więc jest szansa.A w jakich bankach można ubiegać się o to dofinansowanie ?
Cytuj
Elka729

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 15:21
W mieszkaniu dla młodych można starać sie o dofinansowanie domu? Ja myślałam ze o to można było starać sie we wcześniejszym programie który mieszkanie dla młodych zastąpiło. Ja tylko tak pobieżnie czytałam o tym starym programie i chyba był duzo lepszy. Przynajmniej było wiecej szans na otrzymanie.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 15:23
Elka729 napisał
W mieszkaniu dla młodych można starać sie o dofinansowanie domu? Ja myślałam ze o to można było starać sie we wcześniejszym programie który mieszkanie dla młodych zastąpiło. Ja tylko tak pobieżnie czytałam o tym starym programie i chyba był duzo lepszy. Przynajmniej było wiecej szans na otrzymanie.
Tak. Dofinansowanie ma miejsce w związku z ubieganiem się o kredyt na nabycie mieszkania: lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź