• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dofinansowanie MDM

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 17:08
Z tego co wiem to na pewno PKO bierze udział w tym programie. Jakie są pozostałe banki, nie mam pojęcia ale myślę, że lista jest nie mała. Ja miałam nadzieję, że WBK przystąpi do MdM ale niestety się zawiodłam. A orientujecie się ile +/- trzeba zarabiać by mieć zdolność kredytową?
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 19:04
Ja doczytałam że takie banki :
Powszechna Kasa Oszczędności
Bank Polski Spółka Akcyjna
Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna
Getin Noble Bank Spółka Akcyjna 04.02.2014 r.
Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna 01.04.2014 r.
Alior Bank Spółka Akcyjna
SGB-Bank Spółka Akcyjna
Bank Ochrony Środowiska Spółka Akcyjna
Bank Gospodarki Żywnościowej Spółka Akcyjna
Bank Millennium SA
Euro Bank Spółka Akcyjna

No lista nie jest mała ale wydaje mi sie że i tak te najlepsze banki nie podpisały an to umowy.
Cytuj
nicola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 6:30
Właśnie... Ja też liczyłam na BZ WBK. Niestety się nie zgłosili do tego programu. Mimo wszystko zastanawiam się nad tym dofinansowaniem. Co myślicie o Euro Banku? Warto u nich brać kredyt? Myślałam też o PKO i Getin Banku. Mam w ogóle szanse na to dofinansowanie jeśli jestem singlem i zarabiam 2500 zł?
Cytuj
Felicja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 0:05
To zalezy chyba jak duży kredyt chciałabyś wziąć. Warto złożyc wniosek i zobaczyć czy sie uda co do Euro banku to ja jakoś nie jestem do nich przekonana chyba bardziej wolałabym iść już z tym dofinansowaniem i kredytem do banku PKO po za tym oni dość głośno reklamuja to ze można u nich strać sie o to dofinansowanie.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 14:09
Też nie jestem przekonana do Euro Banku. PKO do mnie bardziej przemawia. My chcemy starać się o to dofinansowanie. Mamy odłożone 90 tysięcy i zastanawiam się czy bank udzieli nam kredytu jeśli oboje zarabiamy po 2000 złotych. Jak myślicie mamy szansę? Jedynym naszym problemem jest to, że maż miał kiedyś problemy z BIK ale zostały już wyjaśnione.
Cytuj
Emiljan0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 17:50
To chyba nie będziesz miała już problemu ,tym bardziej jak mówisz Że mąż wyjaśnił sprawę W BIK .Ale nie orjetuje się czy przy waszych zarobkach otrzymacie dofinansowanie .Chyba że ratuje Was wkład własny bo nie ukrywam ze macie sporo odłożone .Najlepiej jak przejdziesz się do banku i zapytasz .
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 18:23
A macie dzieci? bo to tez jest brane pod uwagę przy patrzeniu na waszą zdolność kredytową. Sądzę że przy takich zarobkach spokojnie możecie starać się do dofinansowanie z Mieszkania dla Młodych tym bardziej że macie odłożoną tak dużą kwotę. Kredyt wtedy będzie niewielki
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 23:05
to że macie odłożona taka kwote bardzo wam pomoże z tym kredytem. A czy kredyt będzie małe to jest zależne od tego jak duże mieszkanie chcą kupić. Bo wiadomo że im większe tym więcej potrzeba pieniędzy no i lokalizacja tez niestety robi swoje.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 6:39
Mamy dwójkę dzieci. Zależy Nam na mieszkaniu w centrum Poznania. Najlepiej jakby miało 70m2. Mniejsze w sumie wcale Nas nie interesują. Myślicie, że mamy szansę? Wcześniej myśleliśmy o domu ale ze względu na naszą pracę i szkołę dzieci nie możemy mieszkać na przedmieściach. Nie opłaca nam się to.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 13:05
Z dwójką dzieci może Wam być ciężko dostać kredyt ale nie zniechęcajcie się. Myślę, że macie szansę. A ile potrzebujecie dokładnie? Sporo sami odłożyliście więc bank na pewno weźmie to pod uwagę. Wiecie czy przy wkładzie własnym raty są mniejsze?
Cytuj
Odpowiedź