• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dofinansowanie MDM

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kaziorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 15:35
Przecież bank nie będzie patrzył ile macie dzieci .Ich interesuje jaką macie zdolność kredytową .A jak posiadacie wkład własny i do tego jeszcze spory to myślę że bez problemu dostaniecie .A przy wkładzie własnym na pewno wsze raty zostaną zmniejszone i oprocentowanie będziecie mieć niższe .
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 15:44
Racja! Wasz wkład własny jest ogromny aż mnie zatkało jak przeczytałem ile macie:) Bank na pewno spojrzy na was łaskawym okiem i bez problemu dostaniecie kredyt. Dwójka dzieci to żadna przeszkoda. Też myślę, że raty będziecie mieć znacznie niższe niż jakbyście nie mieli wkładu.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
ArekKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 20:13
Wiadomo nie od dziś że im większy mają wkład własny tym mniejszy kredyt muszą wziąć. jak dal mnie to oni mają juz większa połowe więc kredyt nie bedzie duży a co za tym idzie raty będa niskie no i to że mają aż tyle wkładu własnego na pewno bardzo pomoże przy kontakcie z bankiem.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 7:19
Zazdroszczę Wam tak dużego wkładu własnego. Nam udało się uzbierać tylko 20 tysięcy. Co prawda kredyt dostaliśmy praktycznie od ręki ale raty pozostają wysokie. Myślę, że abzibzi bez problemu dostanie kredyt a raty będą mieli niziutkie.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 13:49
zuza napisał
Zazdroszczę Wam tak dużego wkładu własnego. Nam udało się uzbierać tylko 20 tysięcy. Co prawda kredyt dostaliśmy praktycznie od ręki ale raty pozostają wysokie. Myślę, że abzibzi bez problemu dostanie kredyt a raty będą mieli niziutkie.


Ja też nie wiedziałam, że można dostać dofinansowanie również na dom jednorodzinny, ciągle myślałam że to tylko mieszkanie, w końcu nawet tak się nazywa program. Mieszkanie dla młodych..
Cytuj
Odpowiedź