• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt na auto -jakie szanse?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 10:49
Witam, chciałabym kupić auto na kredyt (gotówkowy lub samochodowy)
potrzebuje auta do "rozkręcania" własnej działalności i jego brak stoi na przeszkodzie
umowe o prace mam od 10 listopada 2013 na pól etatu 840 zł brutto, jedyne zobowiazanie to rata za lodówke na 150 zł, istnieje szansa na kredyt ? ktoś w łodzi jest w stanie pomoc w takim kredycie ? prosze o odpowiedzi. Pozdrawiam
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 11:49
Nie bardzo się orjetuje ale pracując na pół etatu ciężko będzie Tobie uzyskać kredyt i jeszcze w dodatku masz ratę . Nie napisałaś za jaka sumę chcesz kupić samochód , być może jakiś tani wiec o mały kredyt będziesz się starała , możne Ci się uda w jakimś banku .Pochodź popytaj w bankach .
Cytuj
Szymek36

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 14:25
Niestety musze rozwiać Twoje nadzieje ale szanse na dostanie takiego kredytu masz niestety bardzo małe. Wiem bo mój znajomy dwa lata te,mu starał sie o taki kredyt i nie dostał go przez to ze ma umowę tylko na pól etatu.
Cytuj
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 15:44
Tak to prawda pracując na pół etatu to chyba w żadnym banku nie udzielą ci kredytu .Popytaj ale nie masz szans ,jak podliczą twoje wydatki na życie to uznają że jesteś niewypłacalny.Wiele osób zarabia więcej ale niestety pracodawcy zatrudniają na pół etatu i tutaj zamykają wszystkim drogę do kredytu.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 15:51
Niestety obawiam się, że ubiegając się o kredyt nie będzie Pani miała zdolności kredytowej. Banki udzielając kredytów na firmę również ją badają. Proponuje poprosić bliską osobę o przystąpienie z Panią do tego kredytu.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
kasiamal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 17:23
Pani ekspert ma racje, jak poprosisz kogoś żeby przystąpił razem z Tobą będziecie mieć wspólnie większą zdolność kredytową i większe szanse na to że dostaniesz kredyt na samochód, tylko nie każdy też chce się godzić na takie rozwiązania.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 17:31
Ha tylko teraz znaleźć taką osobę która chętnie przystąpi do wspólnego kredytu na samochód. Niestety mało jest osób które z chęcią przyłączą się do kredytu mimo że nie jest im potrzebny ale życze powodzenia.
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 22:23
wiesz, zawsze może poprosić kogoś z rodziny. Wydaje mi sie że takie osoby sa bardziej chętne. A przy takim kredycie można poprosić naszego partnera lub partnerke o to aby wzięli z nami kredyt? To tez przejdzie jak dwie osoby z jednego gospodarstwa biorą?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 8:27
FabianPol napisał
wiesz, zawsze może poprosić kogoś z rodziny. Wydaje mi sie że takie osoby sa bardziej chętne. A przy takim kredycie można poprosić naszego partnera lub partnerke o to aby wzięli z nami kredyt? To tez przejdzie jak dwie osoby z jednego gospodarstwa biorą?
Jezeli kredytobiorca pozostaje w zwiazku małżeńskim to powinien od pewnej kwoty (zazwyczaj jest to 20tys. zł) uzyskac zgodę małżonka. Jeżeli przystąpienie współnie wpłyęłoy na podwyższenie zdolnosci kredytowje to jest to zalecane. Wspolne wzięcie kredytu może zwiększyć zdolność kredytową co powoduje że możemy zaciągnąć wyższą kwotę kredytu. Często w w interesie banku jest, aby dłużników było jak najwięcej, wówczas bank ma pewnośc że kredyt zostanie spłacony terminowo.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
mirka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 22:41
Ja miałam taką samą sytuacje , małżonek musiał wrazić zgodę .Ale dzięki temu nasze dochody wzrosły i mogliśmy uzyskać większy kredyt .Myślę że to rozwiązanie pomaga podczas ubiegania się o kredyt bo przecież nasza zdolność kredytowa wzrasta.
Cytuj
Odpowiedź