• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co sądzicie o Toyotabank ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 21:34
Słyszałam, że to bardzo dobry bank, dbają o swoich klientów i mają naprawdę ciekawe oferty. Niestety nigdy nie widziałam tego banku na mieście a przez internet nie lubię załatwiać spraw związanych z pieniędzmi. Najlepiej by było gdybyś przeszedł się do nich i wypytał o to co cię interesuje.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 20:19
Toyota bank? Nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje! Co mają w swojej ofercie? Udzielają np. kredytów hipotecznych czy są raczej nastawieni na kredyty samochodowe i leasingi? U nas w mieście nigdzie nie widziałam tego banku... Mamy co prawda salon Toyoty w pobliżu ale nie zwróciłam uwagi czy jest tam bank^^
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 20:51
Mój znajomy brał w tym banku kredyt na samochód i był bardzo zadowolony. Nie sądzę by udzielali tam kredytów hipoecznych. Pewnie działają na podobnej zasadzie co vwbank i mają głównie kredyty samochodowe i gotówkowe. Ja jakoś mimo wszystko nie jestem do nich przekonana.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 10:00
abzibzi napisał
Mój znajomy brał w tym banku kredyt na samochód i był bardzo zadowolony. Nie sądzę by udzielali tam kredytów hipoecznych. Pewnie działają na podobnej zasadzie co vwbank i mają głównie kredyty samochodowe i gotówkowe. Ja jakoś mimo wszystko nie jestem do nich przekonana.
Faktycznie Toyota Bank posiada w swojej ofercie: konta osobiste, oszczędnościowe, lokaty, a karty kredytowe i oczywiście kredyty samochodowe i leasing, a także produkty dla firm.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

4.9.2014 9:00
Często słyszę wlasnie o lokatach Toyoty, ale sie zastanawiam czy to możliwe, zeby ich produkty byly ok. W koncu jak sama nazwa wskazuje specjalizują sie w "produktach samochodowych".
Cytuj
Odpowiedź