• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co sądzicie o Toyotabank ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Jeremii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 19:34
Witam,
ktoś z was miał moze już styczność z Toyotabank ? Bo słyszałem ostatnio że mają korzystne ofert ale nie miałem jeszcze z nimi takiej styczności i nie wiem czy mam sie zdecydować.
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:39
A to jest w ogóle taki bank? Ja jestem jakos specyficznie nastawiona do takich wynalazków. Według mnie te kilka głownych banków na naszym rynku zdecydowanie by wystarczyło a tak to za bardzo kombinują.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 12:00
Nie słyszałam o takim, a chcesz tam wziąć kredyt? Zanim założysz tam konto czy weźmiesz kredyt poczytaj o nim, takie nowe, mniejsze banki nie wzbudzają do końca mojego zaufania więc lepiej może poczytaj o nim.
Cytuj
Tancereczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 22:17
Ja , osobiscie nie miałam styczności z tym bankiem ale już gdzieś sie z nim spotkałam i czytałam na jego temat bardzo pozytywne opinie. Nie wiem czy jest to reklama ale osoby, które sie wypowiadały były zadowolone.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 9:19
Ja słyszałem, ze Toyota bank ma właśnie dobre oferty leasingów, mój znajomy brał, leasing na 5 lat i potem zamiana bez problemu autka na nowe, dobre warunki. On polecał, ja muszę jeszcze zaczekać jakiś czas, ale myślę ze sie do nich zgłoszę.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 15:01
Słyszałam o tym banku ale szerze mówiąc nigdy nie przeglądałam ich ofert. Zastanawiam się jedynie gdzie mają swoja siedzibę bo np. w Poznaniu jeszcze żadnej nie widziałam. Wie ktoś może? A może to jakiś bank internetowy?
Cytuj
ORCHIDEA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 20:52
Przypuszczam, że działają oni przy salonach Toyoty, chociaż sprawę przez internet znając życie też mozesz załatwić. Co do samego banku, to słyszałam o nich, że są w porządku, niektóe oferty ponoć bardzo korzystne, raczej nie spotkałam się z negatywną opinią.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 10:41
czytalam kiedys opinie o nich i bylo tak 3/5 gwiazdek - ludzi pisali ze maja obsługe klienta okorpna a ktos nawet napisał ze antydatuja korespondencje z klientami - dosc powazny zarzut O_o
Cytuj
truskawa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 11:43
ja wolę jak toyota zajmuje się tylko samochodami a np. plus tylko telefonami, no ale teraz taka polityka, że firmy rozszerzają swoje działania o inne usługi. cóż. sama osobiście nie skorzystam z usług tego banku.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 13:17
truskawa napisał
ja wolę jak toyota zajmuje się tylko samochodami a np. plus tylko telefonami, no ale teraz taka polityka, że firmy rozszerzają swoje działania o inne usługi. cóż. sama osobiście nie skorzystam z usług tego banku.
truskawa napisał
ja wolę jak toyota zajmuje się tylko samochodami a np. plus tylko telefonami, no ale teraz taka polityka, że firmy rozszerzają swoje działania o inne usługi. cóż. sama osobiście nie skorzystam z usług tego banku.


Też tak wolę ale teraz wszyscy chcą wszędzie zarobić i nie ma że poczta zajmuje się przesyłkami a plus telefonami. Jeszcze trochę i w T-mobile kupimy chleb a banku załatwimy wywóz śmieci. Paranoja.
Cytuj
Odpowiedź