• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

umorzenie długów za abonament

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

10.2.2015 7:53
Po jakim czasie i w jakich sytuacjach operator umorzy długi za abonament? O tym tutaj
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

10.2.2015 8:04
Po takim artykule wszyscy zaczna czekac na umorzenia :D
Cytuj
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.2.2015 11:43
Jeśli nie płacimy to abonament może zostać zablokowany. Nie będziesz mógł dzwonić a jedynie będą Cię nękali z ponagleniami do zapłaty.
Z artykułu wynika,że mozemy bezkarnie nie płacić raty abonamentu za telefon. Bo po 3 latach nie zrobi nam nic nawet firma windykacyjna.
A co jeśli zabiorą sie za nas wcześniej? ;)
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

11.2.2015 9:56
delikwent zostanie wpisany do KRD i to wystarczy, aby mu dość mocno utrudnić życie...nie dostanie kredytu, nie podpisze umowy na komórkę lub kablówkę

poza tym wcześniej sprawa może trafić (i zwykle trafia) do egzekucji komorniczej
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
pomaranek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2015 11:08
Dlatego też moim zdaniem nie warto jest kombinować, cwaniakować i jak już podpisaliśmy dane zobowiązanie to płacić ( w końcu umowę dostaliśmy, podpisaliśmy).
Myślę,ze w przypadku trudnej sytuacji osobistej można byłoby negocjować z operatorem wydłużenie okres spłaty. Im również zależy na tym abyśmy wszystko spłacili. To tez ludzie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.2.2015 15:42
Długi sa umarzane po 3 latach, jak masz wyrok sądu to po 10. Prosta sprawa.
Cytuj
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2015 12:03
To ja już albo wolałbym jednak zapłacić ten abonament i nie bujać się po tych wszystkich instytucjach albo po prostu nie brać żądnych zobowiązań.
Może sytuacja trochę inna ale w ostatnim czasie przychodzą mi do domu ponaglenia z plusa na rodzinę, która mieszkała w moim mieszkaniu przede mną. Rozmawiałem już z plusem ale nadal to wysyłają. Tak więc widać,że są ludzie, którzy tego abonamentu nie płacą.
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 8:17
Jakiś czas temu czytałem w dzienniku lokalnym walkę pewnej kobiety z Netią. Został jej podsunięty nie ten abonament, który jej obiecali. Przestała płacić. Teraz minęło 7 lat od sprawy i nadal się sądzą, nadal wydzwaniają do niej komornicy. Tak więc jak widzicie niby mamy to 3 letnie umorzenie długów ale sprawa może ciągnąć się bardzo długo.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.2.2015 12:16
Irek napisał
Jakiś czas temu czytałem w dzienniku lokalnym walkę pewnej kobiety z Netią. Został jej podsunięty nie ten abonament, który jej obiecali. Przestała płacić. Teraz minęło 7 lat od sprawy i nadal się sądzą, nadal wydzwaniają do niej komornicy. Tak więc jak widzicie niby mamy to 3 letnie umorzenie długów ale sprawa może ciągnąć się bardzo długo.
Gdyby to wyjasnila na poczatku to nie miałaby problemu. Na co tacy ludzie licza?
Cytuj
Odpowiedź