• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

wypowiedzenie umowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 14:53
Wypowiadali Pastwo umowy w sieci komórkowej? Jak długo to trwało? Jakie są Państwa doświadczenia? Tutaj kilka słów na ten temat.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

24.11.2014 15:14
Ja miałem abonament w Orange i chciałem zrezygnowac przed czasem, dostałem wtedy informacje, ze to sie wiąże z kara finansową. Jakies koszty promocji itd. Nie kalkulowało mi sie to zupełnie, wiec odczekałem i miesiąc przed zakończeniem umowy zawnioskowałem o zakończenie. Zakończyło się jak należy.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2014 9:20
Z tymi umowami jest jak wszedzie. Trzeba miesiac wczesniej wypowiedziec, a jesli przed koncem placi sie w zaleznosci od momentu zerwania.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.11.2014 14:44
Tylko,zeby jeszcze o tym jasno informowali, a oni przedłużą umowe bez informacji i trzeba samemu sobie wszystko załatwiać,o wszystko dbać.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 19:41
Gość napisał
Ja miałem abonament w Orange i chciałem zrezygnowac przed czasem, dostałem wtedy informacje, ze to sie wiąże z kara finansową. Jakies koszty promocji itd. Nie kalkulowało mi sie to zupełnie, wiec odczekałem i miesiąc przed zakończeniem umowy zawnioskowałem o zakończenie. Zakończyło się jak należy.


U mnie podobna sytuacja była tylko z plusem gdy miałam mix. Wypowiedzenie umowy przed czasem to koszt około 600zł na tamten czas. Nie wiem ile jest teraz ale to się w ogóle nie opłacało.
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.1.2015 11:24
Ja chciałam kiedyś wypowiedzieć umowę , nie telefoniczną ale internetu, podpisałam ją na dwa lata z Multimedią. Przeprowadzałam się a obecni właściciele nie chcieli wziąć na siebie abonamentu...
Niestety okazało się,że jest bardzo wysoka kara , która była o wiele wyższa niż to co bym zapłaciła za abonament.
Czy w przypadku wyprowadzki operator może tak postąpić?
Nie ma wtedy żadnych ulg?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.1.2015 14:56
Limana napisał
Ja chciałam kiedyś wypowiedzieć umowę , nie telefoniczną ale internetu, podpisałam ją na dwa lata z Multimedią. Przeprowadzałam się a obecni właściciele nie chcieli wziąć na siebie abonamentu...
Niestety okazało się,że jest bardzo wysoka kara , która była o wiele wyższa niż to co bym zapłaciła za abonament.
Czy w przypadku wyprowadzki operator może tak postąpić?
Nie ma wtedy żadnych ulg?
jesli planujesz przeprowadzke, to internet mozna przeniesc. Zapytaj o to ja tak w upc robilam.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.1.2015 16:37
A za przenoszenie nie trzeba płacić?
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 10:56
Gość napisał
Limana napisał
Ja chciałam kiedyś wypowiedzieć umowę , nie telefoniczną ale internetu, podpisałam ją na dwa lata z Multimedią. Przeprowadzałam się a obecni właściciele nie chcieli wziąć na siebie abonamentu...
Niestety okazało się,że jest bardzo wysoka kara , która była o wiele wyższa niż to co bym zapłaciła za abonament.
Czy w przypadku wyprowadzki operator może tak postąpić?
Nie ma wtedy żadnych ulg?
jesli planujesz przeprowadzke, to internet mozna przeniesc. Zapytaj o to ja tak w upc robilam.

Można przenieść jeśli w okolicy działa również ten dostawca. Jeśli nie to mamy problem ponieważ wtedy jest to niemożliwe.
I grozi w takiej sytuacji kara tak jak pisze Limana.
Dlatego sam jestem zdania,że warto jest albo nie podpisywać takich umów alb jak nakrótsze. Na pół roku albo na max rok.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 15:50
Tomorek napisał
Gość napisał
Limana napisał
Ja chciałam kiedyś wypowiedzieć umowę , nie telefoniczną ale internetu, podpisałam ją na dwa lata z Multimedią. Przeprowadzałam się a obecni właściciele nie chcieli wziąć na siebie abonamentu...
Niestety okazało się,że jest bardzo wysoka kara , która była o wiele wyższa niż to co bym zapłaciła za abonament.
Czy w przypadku wyprowadzki operator może tak postąpić?
Nie ma wtedy żadnych ulg?
jesli planujesz przeprowadzke, to internet mozna przeniesc. Zapytaj o to ja tak w upc robilam.

Można przenieść jeśli w okolicy działa również ten dostawca. Jeśli nie to mamy problem ponieważ wtedy jest to niemożliwe.
I grozi w takiej sytuacji kara tak jak pisze Limana.
Dlatego sam jestem zdania,że warto jest albo nie podpisywać takich umów alb jak nakrótsze. Na pół roku albo na max rok.
Tylko, jedynie te na 2 lata sa w przyzwoitych cenach. Wszyscy wynajmujacy maja problem, bo jesli sie nie dogadaja jakos z najemca to biora te drogie bezterminowe, albo na rok.
Cytuj
Odpowiedź