• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak MIFI ułatwia życie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 8:57
MiFi czyli bezprzewodowy router, który pozwala korzystać z WiFi praktycznie wszędzie. Kładziemy router w miejscu gdzie jest najlepszy zasięg, a siadamy gdzie nam wygodnie. I już. Prosto szybko i przyjemnie. Jak to możliwe? Już tłumacze tutaj.
Słyszeli Państwo już o takiej możliwości?
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

30.10.2014 11:05
Pierwsze słyszę. Ale ciekawe rozwiązanie i faktycznie czesto, ze mimo ze wifi wyswietla to go nie ma. Chyba sie skusze. Widze, ze mozna nawet za 200zł go kupic. Niezle :D
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 14:48
Taki router to bardzo duża wygoda dla osób które podóżują lub są w ciągłym ruchu. Ja w domu mam internet bezprzewodowy ale router niestety musi być podłączony do kabla i nigdzie nie można go przestawiać.
Cytuj
Natalia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 15:40
Super że pojawił się taki artykuł, szukałam takiego sprzętu niedawno w sklepie i nie mogłam wytłumaczyć sprzedawcy o co chodzi. Ale postanowiłam poczekać, bo na razie mało jest dostępnych takich urządzeń jeszcze nie są na tyle popularne i ceny w okolicy nieco mnie przeraziły.
Cytuj
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 16:51
jak sie nie myle to chyba w plusie jest dostępny taki router prawda? Sporo osób chyba z niego korzysta właśnie dzięki takim możliwością.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 17:12
A ni w jakiejś innej firmie? Z tego co pamiętam to kiedyś pojawiła sie reklama takiego urządzenia i było to chyba na TVN a oni współpracują z orange. Fajnie ze jest takie urządzenie bo dużo to ułatwia.
Cytuj
Stepien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:54
Jeszcze troche i takie routery całkowicie zastąpią te które mamy w tej chwili.Każdy z nas chce miec możliwości korzystania z internetu gdzie tylko chce.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.11.2014 22:37
O, to dla mnie nowość. Nie słyszałam wcześniej o czymś takim, ale ta technologia idzie tak do przodu, że co chwilę ukazują się jakieś fajne nowości i człowiek jest świadomy tego, że to co ma w domu to staroć
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.12.2014 15:02
Ja korzystam z E586Es-2 od Huawei. Jest okej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.12.2014 15:46
Jednak troche nie rozumiem sensu tego urzadzenia. Przeciez posiadając zwykły router tez ściąga nam internet po całym mieszkaniu...
Cytuj
Odpowiedź