• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak MIFI ułatwia życie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

10.12.2014 16:18
Tez mi sie wydaje, ze nie ma to zbtniego zastosowania. Mam w domu ineternet , odbieram na router i działa. A jak jestem poza domem to korzystam z internetu albo na wifi jak sciaga, albo sieci.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.12.2014 11:55
Ale wy chyba nie rozumiecie, ze mifi jest przenosne. Co z tego, ze masz router jak go wszedzie nie zabierzesz ze sobą. A mifi tak. To jets dobre, moze torche za malo popularne rozwiązanie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.12.2014 15:44
Z mifi można korzystac wszedzie z dobra jakoscia, to jest przewaga nad wifi i nad routerem. Taki mix.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.12.2014 14:18
No właśnie, bo mifi to taki bezprzewodowy router. Łączy dwie funkcje. Co prawda jakoś gdy wybierałam internet czy telefon nikt o tym nie wspomniał, ale w internecie sporo jest informacji na ten temat.
Cytuj
kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.12.2014 19:19
Niezly bajer to musi byc. ALe jakos nigdy nie korzystalem, ani nie widzłem zeby ktos z tego korzystał.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.12.2014 9:22
Ta opcja MIFI nie jest zbyt popularna, ale moze to kwestia czasu. Fajnie byłoby mieć coś takiego, wtedy się o nic nie martwisz i korzystasz gdzie chcesz.
Cytuj
smay

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.4.2015 15:13
Ale to działa na zasadzie internetu komórkowego? Na przykład z Orange albo plusa? Cóż, ale to przecież wystarczy wtedy mieć po prostu modem. Choć z drugiej strony wtedy musimy siedzieć z laptopem dokładnie w tym miejscu, gdzie jest akurat zasięg, więc jakiś sens to urządzonko ma. Może gdyby było gdzieś w jakimś pakiecie z mobilnym internetem to bym się skusił, ale tak kupować specjalnie, to raczej niekoniecznie.
Cytuj
Odpowiedź