• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Smartfony telefunkena

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 12:57
Magdalena Jarosz napisał
Telefony marki Telefunken są dostępne w takich sklepach jak Media Markt, Saturn i Media Ekspert. Nasze telefony są tanie ale ich jakość jest bardzo dobra. Jeśli ktoś z Państwa ma jakieś wątpliwości bądź pytania to zapraszam na Naszą stronę internetową http://www.telefunken.pl/ lub do kontaktu z naszym biurem obsługi. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.


Ja w media ekspert jeszcze nie widziałam muszę się przejść i zerknąć. Wiem, że na pewno nie ma telefunkenów w rtv euro agd bo tam byłam ostatnio i specjalnie się przeszłam po komórkach:)
Cytuj
Micky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.11.2014 19:24
W media ekspert spokojnie mozesz znaleźć te smartfony musisz tylko dobrze poszukać. Ja widziałem tam jakis czas temu moden Diamond. I jak na telefon za tak niska cene bardzo fajnie się prezentuje.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.11.2014 15:10
W Media Expert są, wiem bo już kupiłam sobie :) Bardzo fajne i łatwe w obsłudze... no i TANIUTKIE :)
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.11.2014 17:23
gosc i jak ci sie sprawdza ten model telefunkena ? nie zcina ci ?
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Gość

Niezarejestrowani

23.11.2014 18:30
JA mam Diamond TD1 poza tym, że niestety ostał się tylko jeden kolor... srebrny, co trochę mało mnie cieszy, to telefon sprawuje się super! Procek daje radę, nic się nie ścina, płynnie chodzi... jak na tą cene, telefonik jest malinka! A aparat poza małymi niedociągnięciami w aplikacji obsłygyjącej jest chyba jedną z mocniejszych stron telefonu.
Kupowałem w Media Expert i serio warto, bo dodatkowa gwarancja jest dość tania u nich, a ja przy swojej sposobności do różncyh wypadków, wolę miec takie zabiezpieczenie.
~~Bazyk
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.11.2014 12:50
Gość napisał
W Media Expert są, wiem bo już kupiłam sobie :) Bardzo fajne i łatwe w obsłudze... no i TANIUTKIE :)


Jakie ceny w ME tego sprzętu/??
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 13:11
Smartfon TELEFUNKEN Enjoy TE1 Czarny - około 300 zł, Smartfon TELEFUNKEN Live TL1 - ok. 400zł, Smartfon TELEFUNKEN Diamond TD1 - ok. 600 zł.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2014 15:09
Arkadiusz Wojciechowski napisał
Smartfon TELEFUNKEN Enjoy TE1 Czarny - około 300 zł, Smartfon TELEFUNKEN Live TL1 - ok. 400zł, Smartfon TELEFUNKEN Diamond TD1 - ok. 600 zł.


No ceny mają rewelacyjne jak za takie parametry. Mi się bardo podoba ten Diamond muszę zerknąć jak będę w Saturnie jak leży w dłoni i w ogóle jak śmiga. Jestem ciekawa jaka jest jakość tego telefonu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.11.2014 10:41
Aż mi się nie chce wierzyć, że w ME chcą za takie parametry 600zł! Gdzie jest w tym wszystkim kruczek w tym telefonie? :P
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 14:00
Gość napisał
Aż mi się nie chce wierzyć, że w ME chcą za takie parametry 600zł! Gdzie jest w tym wszystkim kruczek w tym telefonie? :P
Może chodzić o wypromowanie marki, na razie musi swoje miejsce wypracować. A później można podnosić ceny, nie od dziś wiadomo, że płaci się za "metkę".
Cytuj
Odpowiedź