• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Smartfony telefunkena

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 14:44
Co sądzicie o smartfonach od telefunkena? Opłaca sie je kupować? Ceny nie są wygórowane ale opinie na internecie bardzo podzielone. Sama zastanawiam sie teraz nad kupnem jakiegoś telefonu dla siebie i nie wiem czy się na niego nie zdecydować.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.10.2014 15:21
No ten telefunken robi tutaj furorę. Uważam, że trzeba zaczekac, az troche sie rozpowszechnia i wtedy bedzie mozna wydawac wyroki. Na razie jest niepopularny w Polsce. Niepopularny w sensie nie jest rozpoznawalny.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 14:21
Dokładnie. A u nas to co jest nierozpoznawalne = do bani. Ja tam nic nie mam do tych smartphonów. Bardzo lubię nowinki techniczne (chociaż Telefunken to wiekowa marka) i chętnie ten telefon przetestuje. Muszę jednak poczekać aż mój LG całkiem padnie. Ceny mają naprawdę bardzo atrakcyjne.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 14:43
Ale skoro jest nieznane, to trudniej zaufać takiej firmie, ja to nawet trochę rozumie. Lepiej brać coś z polecenia, wtedy ma się pewność co do sprzętu.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 8:16
Telefony z polecenia nie zawsze się sprawdzają bo każdemu odpowiada coś innego. Ja o firmie Telefunken słyszałam od dziadka. Mówił, że dawnej był to najlepszy sprzęt na rynku. Telefony widziałam w Media Markt i wyglądały na porządne a ceny są bardzo atrakcyjne.
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 13:58
To firma z tradycją więc no na pewno nie są te telefony złe. Sam nie mialem jeszcze nigdy takiego telefon w ręce, ale po sieci chodzą raczej dobre opinie a ceny też nie są wygórowane więc myślę, że możesz się śmiało zdecydować.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 19:06
Też zauważyłam, że w internecie przeważają dobre opinie a to chyba coś znaczy prawda? Moim zdaniem to naprawdę ładne i niedrogie telefony dobrej jakości. Nie ma co się do nich zrażać tylko dlatego że wcześniej się o nich nie słyszało.
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 16:37
Ja nie miałam jeszcze stycznosci z z tymi telefonami ale z tego co czytałam na internecie to sporo osób sobie je chwali a jaki model Cie interesuje.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 22:45
Amerikanka napisał
Ja nie miałam jeszcze stycznosci z z tymi telefonami ale z tego co czytałam na internecie to sporo osób sobie je chwali a jaki model Cie interesuje.


No też jestem ciekawa jaki masz model na oku. Mi się podoba ten biały Diamond, ale też nie widziałam jeszcze ich nigdy na żywo. Orientujecie się w jakim sklepie są wystawione? Media? Albo Saturn? U mnie ich nie widziałam.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.11.2014 20:21
Telefony marki Telefunken są dostępne w takich sklepach jak Media Markt, Saturn i Media Ekspert. Nasze telefony są tanie ale ich jakość jest bardzo dobra. Jeśli ktoś z Państwa ma jakieś wątpliwości bądź pytania to zapraszam na Naszą stronę internetową http://www.telefunken.pl/ lub do kontaktu z naszym biurem obsługi. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
Odpowiedź