• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaka sieć?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 20:27
Ja mam plusa i ogólnie nie narzekam. Jedyne co mi się nie podoba to ceny roaimingu ale postanowiłem się tym nie przejmować. Niedawno trafiłem na międzynarodową kartę SIM od Truphone i mam zamiar ją kupić. Z tego co zrozumiałem dzięki tej karcie za wszystkie rozmowy płaci się jak za połączenia lokalne. Szkoda, że nasi operatorzy na coś takiego nie wpadli.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 9:13
ja od zawsze w Erze teraz t-mobile i nie narzekam :) czasem zdarzają się im wtopy ale obsługa klienta jest mega - mamy kilka telefonów firmowych i zawsze jak sie konczy umowa to pan przyjezdza do nas do firmy z nowymi i prezentuje ktory sie najbardziej opłaca :)
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 9:54
ja mam w plusie i bardzo sobie chwale, połączyłam to teraz sobie w ofercie smart dom i mam telefon internet i telewizje polsat i naprawdę można zaoszczędzić :)
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:36
A co z play? Ma ktoś z tej sieci telefon? Ja mam i nie narzekam są całkiem spoko no i odpowiada mi duża ilość internetu i fakt, że do wszystkich w PLAY mam za darmo, świetna sprawa.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:00
Ostoja napisał
ja mam w plusie i bardzo sobie chwale, połączyłam to teraz sobie w ofercie smart dom i mam telefon internet i telewizje polsat i naprawdę można zaoszczędzić :)


No na pewno jest to lepsze niż kupowane wszystkiego osobno ale ja i tak nie przepadam za takimi pakietami. Wolę wszystko osobno sobie wykupic niż tak łączyć
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 12:53
zgredek napisał
Ja mam plusa i ogólnie nie narzekam. Jedyne co mi się nie podoba to ceny roaimingu ale postanowiłem się tym nie przejmować. Niedawno trafiłem na międzynarodową kartę SIM od Truphone i mam zamiar ją kupić. Z tego co zrozumiałem dzięki tej karcie za wszystkie rozmowy płaci się jak za połączenia lokalne. Szkoda, że nasi operatorzy na coś takiego nie wpadli.


Ja z plusa zrezygnowałam nic mi u nich nie pasowało i naprawdę odczułam ulgę, że z nimi skończyłam. Ale nie przenosiłam numeru ani nic tylko po prostu kupiłam nowy starter. Miałam dość wydzwaniania telemarketerów smsów od wróżek itp.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 21:19
michael napisał

No na pewno jest to lepsze niż kupowane wszystkiego osobno ale ja i tak nie przepadam za takimi pakietami. Wolę wszystko osobno sobie wykupic niż tak łączyć


Ja tam wolę wszystko razem. Poza tym nie myli mi się komu co chwilę muszę rachunek zapłacić i za co. Moim zdaniem pakiety się opłacają i czasem można trafić na fajną promocję.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 9:36
no ten smart dom jest dość fajny mam od nich internet i telewizje i przynajmniej mam jedną fakture mniej do płacenia :) telefonu nie mam ale moze się kiedyś przeniose jak mnie tmobile wkurzy :)
Cytuj
be free like a child
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 13:46
ja mam tmobile i polecam nie zawiodłem się jeszcze - w playu podobno jest duzo promocji ale nie korzystałem z tego.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.9.2014 15:32
stare dobre orange, zawsze i wszędzie
Cytuj
Odpowiedź