• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaka sieć?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:54
Ja tam lubie swój t-mobile. Drogi niestety ale mają dosć sporo ofert w jednym zakresie cenowym które można dobrać pod siebie. Chodzi o wybór miedzy minutami, internetem czy super telefonem. A jeśli chodzi o łączenie ofert to jestem za.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 12:36
a moja ciotka ma w orange i jest zadowolona, nie narzeka i podobno warunki też mają tam dobre. teraz ma jakaś taryfe za free do wszystkich sieci i darmowe smsy
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 21:09
mam w plusie na firmę i jest ok na 4 telefony wychodzi mi około 300 zł rachunku wiec to tak standardowo, przeniosłem z tmobila gdzie placilem ponad 450 zł
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:02
Gigant napisał
mam w plusie na firmę i jest ok na 4 telefony wychodzi mi około 300 zł rachunku wiec to tak standardowo, przeniosłem z tmobila gdzie placilem ponad 450 zł


No to dosyć tanio płacisz. Jestem zdziwiony bo plus ogólnie jest dosyć kiepski. Ja jestem w Play i naprawdę nie narzekam. Mają fajne pakiety internetowe niedrogie minuty i tanie smsy. No i za darmo do wszystkich w play.
Wypowiedź została zmieniona przez: szaman 30.9.2014 18:04
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 14:42
justa napisał
a moja ciotka ma w orange i jest zadowolona, nie narzeka i podobno warunki też mają tam dobre. teraz ma jakaś taryfe za free do wszystkich sieci i darmowe smsy


U mnie w otoczeniu sporo osób narzeka na orange. Szczególnie na obłsuge klienta i to że ciężko jest cokolwiek wynegocjować. Nie wiem ile w tym prawdy ale własnie moi znajomi CI którzy mają to bardzo narzekają i teraz tylko czekają aż im się pokończą abonamenty.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:37
ALe coś w tym jest bo u mnie też sporo osób narzeka, ale na przykład moja teściowa jest bardzo zadowolona z orange i jest tam już chyba któryś rok z rzędu i na nic nie narzeka. Jedynie wspominała, że mmsy ma drogie.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 9:44
No bo każda sieć ma swoich zwolenników i swoich przeciwników tak było zawsze no i będzie zawsze, niestety. Każdy lubi coś innego dla jednych jest ważne aby była miła obsługa dla innych aby wszystko było za darmo a dla jeszcze innych zupełnie coś innego tak więc wszystkim się nie dogodzi.
Cytuj
ewkama121

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2014 14:52
Ja byłam w plusie ponad 10 lat i powiem szczerze że o jakieś kilka lat za długo. Teraz jestem w play i jestem bardzo zadowolona w końcu pieniędzy na koncie starcza mi do ważności konta bo mam rodzinkę w play więc rozmowy do nich mam za darmo a pieniądze na koncie mogę przeznaczyć na rozmowy ze znajomymi i z chłopakiem.
Cytuj
Tommy

Niezarejestrowani

12.9.2019 10:43
hubcio napisał
wg mnie orange jest całkiem porządny i mają fajne promocje :) jedyne co to karolaka nie moge zniesc w tych ich reklamach bleh..


Super Hubcio, że jesteś z nami ;) #OrangeTeam
Cytuj
Odpowiedź