• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaka sieć?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:24
Z jakiej sieci macie telefon?
Ja już byłam w PLUS przez naprawdę dobrych kilka lat, ale później przeszłam do PLAY i jestem bardzo zadowolona.
A jak to jest z Wami?
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:42
Dla mnie PLAY chociaż mają swoje za uszami szczególnie denerwują mnie nagminne telefony, które zmuszają mnie niejako do przejścia na MIX, ale reszta jest ok i póki co nie będę zmieniać.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 10:22
pomimo kilku wtop tylko i wyłącznie tmobile dla mnie :) jak była ERA to nie miałam zadnych obiekcjim ale cóż zrobić musieli się połączyć z tmobilem :)
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 10:36
wg mnie orange jest całkiem porządny i mają fajne promocje :) jedyne co to karolaka nie moge zniesc w tych ich reklamach bleh..
Wypowiedź została zmieniona przez: hubcio 12.9.2014 10:37
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:01
haha no karolak i jego diastema świszcząca to mnie o ciarki przyprawia i ta podstarzała kożuchowska która po kartownowej śmierci już wszystko reklamuje co możliwe, porażka jakaś !
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:49
justa napisał
pomimo kilku wtop tylko i wyłącznie tmobile dla mnie :) jak była ERA to nie miałam zadnych obiekcjim ale cóż zrobić musieli się połączyć z tmobilem :)


Pamiętam właśnie jak Era stała się t-mobile, moja babcia wtedy miała Erę i jak się połączyli to zrezygnowała bo albo zasięgu nie było albo coś tam się działo. Przeszła wtedy do plusa i jest do dziś.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:56
hubcio napisał
wg mnie orange jest całkiem porządny i mają fajne promocje :) jedyne co to karolaka nie moge zniesc w tych ich reklamach bleh..


Właśnie oni reklamy to mają fajne! Chyba jedne z lepszych nie licząc jeszcze tych z PLAY ale one mają tendencję spadkową w moich oczach Ogólnie najgorszą reklamę miał pLUS swojego czasu
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:09
Wanana napisał
haha no karolak i jego diastema świszcząca to mnie o ciarki przyprawia i ta podstarzała kożuchowska która po kartownowej śmierci już wszystko reklamuje co możliwe, porażka jakaś !


Nie reklamuje wszystkiego chyba ja ją kojarzę tylko z tej reklamy orange no chyba, że się mylę to mnie uświadomcie. A Karolak nie jest taki zły chociaż to prawda że jest go wszędzie pełno. Akurat te reklamy dosyć lubię. Mnie bardziej niż karolak drażni ten młody nie wiem jak się nazywa.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:47
Ja miałam numer w orange, erze i plusie. Do dzisiaj trzymam się plusa bo mimo rożnych awarii i zmian ich oferta najbardziej mi odpowiada. Kiedyś myślałam o Play ale usłyszałam od znajomych, że zdarzają się problemy z zasięgiem więc zrezygnowałam.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 16:02
Ja przez X lat byłam w Plusie ale jakiś czas temu przeszłam do Play i jestem bardzo, bardzo zadowolona;) Mają 100 razy lepszą ofertę i świetny zasięg. Kiedyś myślałam o przeniesieniu się do orange ale naczytałam się tyle opinii na ich temat, że zwątpiłam.
Cytuj
Odpowiedź