• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie konto firmowe?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 11:12
Ja mam w Mbanku ale nie firmowe tylko zwykłe, które traktuje jak firmowe. Według mnie takie rozwiązanie jest dużo lepsze i przede wszystkim tańsze. Pomyśl o tym zanim założysz.
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 13:12
A własnie czym sie różni takie konto firmowe od konta normalnego osobistego? Przecież to konto i to konto, tylko czasami na tym firmowym trzeba płacić wiekszą prowizje
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 14:46
Storczykowa napisał
A własnie czym sie różni takie konto firmowe od konta normalnego osobistego? Przecież to konto i to konto, tylko czasami na tym firmowym trzeba płacić wiekszą prowizje


Chyba tylko nazwą. Niby mówią, że na koncie firmowym nie trzeba będzie płacić za przelewy do ZUS a na osobistym też się nie płaci przynajmniej u mnie w banku więc nie wiem. Może na takim firmowym są jakieś lokaty firmowe i konta oszczędnościowe firmowe i chyba tyle.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 12:36
Podobno Idea bank jest dobry ale ja tam nie mam więc nic na ten temat się nie wypowiem. Sama mam w Mbanku i jestem ani nie niezadowolona ani nie zadowolona. Pewnie gdybym znalazła lepszą jakąś ofertę zmieniłabym je po prostu
Cytuj
Odpowiedź