• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie konto firmowe?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 23:30
No nie spodziewałabym się że mają takie podejście do klientów którzy nie spłacają swoich długów. W tych wszystkich spotach reklamowych tak pokazują sie z pozytywnej strony, jak to oni nie pomagają ludziom w potrzebie, dobrze że ja nie miałam nigdy takiej sytuacji aby korzystać z pomocy parabanków.
Cytuj
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 1:14
Własnie przez ich ogromne odsetki mają pieniądze na reklamy .Ludzie im ufają a oni ich po prostu niszczą .Ale nie dziwią się takie teraz czasy że wiele osób łapie się na te parabanki.Jak tylko zdolność kredytową mają słabą to udają się do nich bo przecież jak sami mówią u nich wystarczy dowód i pożyczka jest od ręki .
Cytuj
Sławomir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 8:36
Jolka20 masz racje reklamują się na lewo i prawo ,każdy jak ma kłopot to od razu biegnie do nich .Nawet dokładnie nie wytłumaczą jakie koszty ponosi kredytobiorca.Dopiero później wychodzą konsekwencje .W tedy już nie są tak mili jak na początku.
Cytuj
Renia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 9:10
Znam wiele osób którzy w nagłych przypadkach korzystali z kredytów w parabankach ,powiem szczerze teraz tego bardzo żałują .Nawet przez myśl im nie przyszło że to takie ogromne koszty .A załatwiając kredyt byli bardzo mili i wszystko trwało tak krótko ,a tutaj już można był pomyśleć że coś nie tak .
Cytuj
natan1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 10:39
Tak nie pakujcie się wszyscy tutaj piszą jak oszukują ludzi którzy są bez wyjścia .Prawdą jest że w nagłych przypadkach na jedno pomogą ale u nich pozostaje kolosalny dług do spłaty .Nie rozumieniem jak można wziąć tysiąc złotych a do spłaty żądają dwa tysiące to po prostu szok .
Cytuj
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 11:13
No niestety odsetki mają kolosalne ,ale z tego co słyszałem to w ciągu 10 dni można zwrócić całą kwotę .Nie wiem czy to prawda ,w takim przypadku wiele osób mogło by skorzystać mając więcej dni na pozyskanie pieniędzy z innego źródła. Słyszeliście może o takim rozwiązaniu ,czy to prawda że w ciągu 10 dni można zwrócić całość pożyczki bez kosztów .?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 14:18
Grzegorz napisał
No niestety odsetki mają kolosalne ,ale z tego co słyszałem to w ciągu 10 dni można zwrócić całą kwotę .Nie wiem czy to prawda ,w takim przypadku wiele osób mogło by skorzystać mając więcej dni na pozyskanie pieniędzy z innego źródła. Słyszeliście może o takim rozwiązaniu ,czy to prawda że w ciągu 10 dni można zwrócić całość pożyczki bez kosztów .?
Według prawa klient może, nawet gdy umowa zostanie podpisana odstąpić od niej w ciągu 14 dni bez podania przyczyny i wówczas pobrana już opłata przygotowawcza także powinna być nam zwrócona. Zabezpieczeniem jest także, prawo do bezpłatnego projektu umowy, o ile w ocenie pożyczkodawcy/kredytodawcy/pośrednika spełnia on warunki udzielenia pożyczki/kredytu. Zasady odstąpienia od umowy są identyczne dla banków jak i parabanków. To jednak nie wszystko. Kredytobiorca, który rezygnuje z kredytu, będzie musiał uiścić odsetki za okres od dnia otrzymania pieniędzy do dnia spłaty kredytu.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 1:44
czyli tak czy tak wyciągną od nas jakieś pieniądze. Niestety nie odpuszczą tak łatwo. takie instytucje musza zarobić na każdym kliencie nawet takim który jednak po dokładnym przemyśleniu sprawy rezygnuje z pieniędzy. Ciekawe czy tak od razu mówią o tym że trzeba będzie zapłacić odsetki.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 12:04
nie wiem co ludzie maja takie cisnienie na te parabanki - pracyujesz to masz kase nie pracujesz to jej nie masz, poza tym sa dostepne kredyty pozyczki i inne prpdukty w normalnych bankach
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2014 15:30
No ja tez nie rozumiem jak mozna tam pozycac. Tyle sie wciaz mowi, ze to niebezpieczne, ze można wpasc w tarapaty. Ale to chyba oznacza tylko tyle, ze biorą je nierozsądni ludzie, myślący na zasadzie 'jakoś to będzie'.
Cytuj
Odpowiedź