• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie konto firmowe?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
nani08

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 6:01
Najlepiej przejdź się po bankach i sprawdź oferty. Również mam kono osobiste w WBK-u ale nie wiem jak sprawdza się tam konto firmowe. Nie mam firmy, chociaż myślę o założeniu. Ja słyszałem, że ludzie chwalą PKO i Santander. Ale jak widać co człowiek to inna opinia. Trzeba samemu wszystko porównać.
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 22:26
A ja mam konto w Banku Spółdzielczym i nie narzekam ,wielu znajomych posiada tam również konto firmowe i jak dla nich to uzyskali znakomite warunki .Radze pochodzić i popytać ,myślę że banki starają się o klientów i oferują coraz bardziej atrakcyjniejsze oferty.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.5.2014 15:46
Ja się z bezpłatnym firmowym nie spotkalem, wszedzie sa oplaty, szczegolnie za karty.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 17:01
Co człowiek to inna opinia:) Ja mam konto osobiste w ING i nie narzekam. Firmowe chyba założyłbym w PKO, podobno mają atrakcyjną ofertę. Dużo dobrego słyszałem też o Idea Bank. A co sądzicie o Skokach? Warto zakładać tam konta? A tak w ogóle skoki to banki czy parabanki bo już się pogubiłem.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 20:53
Zrobię tak ja radzicie. Pochodzę po bankach i sprawdzę, który ma najlepszą ofertę. Może trafię na coś naprawdę atrakcyjnego. Zapiszę sobie banki jakie polecaliście i odwiedzę każdy po kolei. Darecki ja też za bardzo nie wiem czym różni się parabank od banku. Jedynie tyle, że oprocentowanie kredytów mają większe.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 9:42
zuzannaanna napisał
Zrobię tak ja radzicie. Pochodzę po bankach i sprawdzę, który ma najlepszą ofertę. Może trafię na coś naprawdę atrakcyjnego. Zapiszę sobie banki jakie polecaliście i odwiedzę każdy po kolei. Darecki ja też za bardzo nie wiem czym różni się parabank od banku. Jedynie tyle, że oprocentowanie kredytów mają większe.
Różnice między bankami a parabankami są ogromne. Banki i są regulowana oraz nadzorowana przez prawo bankowe oraz Komisję Nadzoru Finansowego. Klientów banków, którzy przekazali pieniądze w depozyt, chroni Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Parabanki nie są kontrolowane przez te organy, działają w głównie w oparciu o Kodeks cywilny.Słowem: pożyczki z parabanków są mniej bezpieczne.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 19:09
Rzeczywiście różnica jest ogromna... Nie wiem jak ludzie mogą decydować się na pożyczki w parabankach skoro nie mają żadnej gwarancji bezpieczeństwa. A może mi jeszcze Pani napisać jakie parabanki działają w Polsce?
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 19:27
Wydaje mi się, że do parabanków zalicza się Provident, Bocian, Skarabeusz itd. Mam rację? Ja też nigdy bym się nie zdecydowała na pożyczkę w żadnej z tych firm. Wolałabym wziąć kredyt w banku i mieć gwarancję bezpieczeństwa. A jak wygląda ściąganie pieniędzy przez parabanki?
Cytuj
Zuzulaw

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 20:26
Oj parabanki to jak dla mnie temat rzeka. Już tyle osób się na tym przejechało że głowa mała. A jak sie nie myle to taki parabank gdy kredytobiorca nie spłaca długu wysyła do takiej osoby komornika , który czasami w tak nieprzyjemny sposób potrafi wyciągnąć od osób pieniądze. Tyle się już nasłuchałam o tym że głowa mała.
Cytuj
kasiamal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 21:09
Oj parabanki mają takie sposoby na ściąganie kredytu ze chyba nikomu by sie to nie przyśniło. Wszystkim się tak wydaje że oni są tacy cudowni bo bezproblemowo oferują nam pożyczkę, nie ma dużo formalności ale jak przychodzi do spłacania i nie daj boże spóźnisz sie z czymś to albo wysokie masz odsetki albo zaraz przysyłają komornika.
Cytuj
Odpowiedź