• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Marketing Internetowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marcin Węsel

Niezarejestrowani

5.4.2018 23:37
Warto też pamiętać o tym, że nie tylko działania w Internecie... Ja oststnio w dużej mierze skupiłem się na marketingu smsowym. Narzędzie nie jest kosztowne. To kolejny krok do przod, bo udało mi się zbudować bazę stałych, lojalnych klientów.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
JanJaś

Niezarejestrowani

28.4.2021 13:24
Zdecydowanie tylko internetowa reklama się teraz liczy - sprawdźcie sobie ten ebook: https://marcinskiba.pl/o/pobierz-ebook/poznaj-6-ukrytych-korzysci-seo-zwieksz-widocznosc/
Cytuj
Matek1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2021 12:42
Piotr Pajak napisał
Myślę że jak najbardziej każda reklama jest dobra :) tym bardziej że żyjemy w czasach gdzie internet i multimedia rządzą ja promuje swoją firme i strone poprzez budowanie bazy linków jest to tańsza opcja niż SEO
Szybki i skuteczny sposob na reklame w internecie to jest google ads czy facebook reklama. SEO to dlugotrwala inwestycja, ktorej rezultat poczujesz chyba nie wczesniej niz za pol roku
Cytuj
Skuteczny program do mailingu www.vivasend.pl
piotr89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.3.2022 11:04
Przemyślany marketing jest podstawą w obecnych czasach. Zanim zaczniemy od sposobów na reklamę to warto pomyśleć o dobrze przygotowanej i przemyślanej strategii marketingowej. To ona tak naprawdę nakieruje nasze działania w odpowiednie kanały marketingowe. Bez tego tak naprawdę ani rusz w obecnych czasach - w innym wypadku budżet będzie przepalany na bezsensowne i nieprzemyślane działania. Oczywiście każdy może spróbować - można zacząć od drobnych kwot na adwordsy, stworzyć pierwsze projekty graficzne reklam i badać, która kreacja żre a która nie. SEO jak najbardziej ale tylko przemyślane i z pomocą zewnętrznej agencji. Trzeba również pamiętać, że SEO to inwestycja, która najpierw przyniesie nam koszty a dopiero później efekty. Zawsze warto skorzystać z agencji kreatywnej lub agencji reklamowej, która wesprze te działania. Polecam Southepeople | Agencja reklamowa | Agencja kreatywna bo współpracuje i znam https://www.southpeople.pl
Wypowiedź została zmieniona przez: piotr89 15.3.2022 11:08
Cytuj
LinaCat

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.1.2023 15:31
Najlepiej szukać pomocy u specjalistów z dziedziny marketingu internetowego. Na przykład współpracuję z Cyborg Studio. Mogą szybko stworzyć niezbędne Film promocyjny dla biznesu Polska https://cyborg-studio.com/sozdanie-i-prodvizhenie-sajtov-v-polshe/ i zrobić pełną promocję firmy w Internecie.
Cytuj
Odpowiedź