• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Marketing Internetowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Michał Apołenis

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.4.2016 18:41
Witam, z tej strony Michał.
Od niedawna rozpocząłem działalność własnej firmy. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotny jest marketing w internecie, zacząłem szukać na ten temat informacji. Natknąłem się na artykuł dotyczący seo: http://funkymedia.pl/50-twarzy-seo.html

I tu mam pytanie do Was, drodzy Forumowicze? Czy uważacie, że warto? Co sądzicie na temat marketingu w internecie?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

23.4.2016 20:54
Michał Apołenis napisał
Witam, z tej strony Michał.
Od niedawna rozpocząłem działalność własnej firmy. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotny jest marketing w internecie, zacząłem szukać na ten temat informacji. Natknąłem się na artykuł dotyczący seo: http://funkymedia.pl/50-twarzy-seo.html

I tu mam pytanie do Was, drodzy Forumowicze? Czy uważacie, że warto? Co sądzicie na temat marketingu w internecie?


Marketing internetowy to jest temat rzeka. który trudno zamknąć w jakimś małym wymiarze. Jeśli chcesz się w ogóle dużo dowiedzieć na temat właśnie marketingu internetowego, jak zacząć, jak stworzyć grupę docelową, itp. poszukaj stron prowadzonych przez znakomitą trenerkę - na stałe mieszkającą w USA, Wandę Loskot. Ona prowadzi takie strony jak dynamiczny rozwój firmy, blog, oraz wiele własnych autorskich szkoleń, typu "Zarabiaj na wiedzy", czyli o zarabianiu w internecie. Ja sam brałem udział w kilku jej szkoleniach i z całą świadomością mogę stwierdzić że to jest to.
Wypowiedź została zmieniona przez: Stanisław Bińkiewicz 23.4.2016 20:55
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Blazej

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.4.2016 9:50
Michał Apołenis napisał
Witam, z tej strony Michał.
Od niedawna rozpocząłem działalność własnej firmy. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotny jest marketing w internecie, zacząłem szukać na ten temat informacji. Natknąłem się na artykuł dotyczący seo: http://funkymedia.pl/50-twarzy-seo.html

I tu mam pytanie do Was, drodzy Forumowicze? Czy uważacie, że warto? Co sądzicie na temat marketingu w internecie?
Tez stale się ad tym zastanawiam, ale wydaje mi się poki nie sporbuje to i tak nie zrozumiem specyfiki, trzeba uczyc sie na bledach. Boje się jednak, ze moge troche stracic,
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

26.4.2016 12:02
Blazej napisał
Michał Apołenis napisał
Witam, z tej strony Michał.
Od niedawna rozpocząłem działalność własnej firmy. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotny jest marketing w internecie, zacząłem szukać na ten temat informacji. Natknąłem się na artykuł dotyczący seo: http://funkymedia.pl/50-twarzy-seo.html

I tu mam pytanie do Was, drodzy Forumowicze? Czy uważacie, że warto? Co sądzicie na temat marketingu w internecie?
Tez stale się ad tym zastanawiam, ale wydaje mi się poki nie sporbuje to i tak nie zrozumiem specyfiki, trzeba uczyc sie na bledach. Boje się jednak, ze moge troche stracic,


Do odważnych świat należy. W życiu promowani są Ci, którzy podejmują działania. Już nawet w najstarszej księdze Świata, w przypowieści o talentach było pokazane, że ten który się bał i zakopał swoje talenty, poniósł karę. Jeśli więc masz plan, masz pasje, robisz to co lubisz. nie wahaj się, weź się do roboty.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Tom-Nag

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.4.2016 15:09
Reklama dźwignia handlu i coś w tym jest. Mi się marketing w internecie wyłącznie z reklama kojarzy. Każda dobra reklama przemawiająca i wzbudzająca zainteresowanie odbiorców jest warta jej wykorzystania dla budowania pozytywnego wizerunku swojej działalności.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

28.4.2016 0:54
rzuciłeś jakiś losowy wpis o seo, seo jest całkiem ok jeśli masz sporo czasu, masz umiejętności i branże w której seo ma znacznie...problem w tym że kiedy masz firmę to nie za bardzo jest czas na to, oczywiście przy okazji trzeba o to dbać, ale żeby mieć kasę musisz albo stworzyć dobry wizerunek lub wizerunek eksperta, albo po prostu płacić za reklamę - pomyśl, otwierasz np. pięćsetną księgarnie czy sklep...seo stosują wszyscy więc osiągnięcie sensownych wyników potrwa kilka miesięcy, o ile dotrwasz do tego ...więc lepiej zrobić jakieś proste akcje w social mediach, z konkursami, szukać możliwości współpracy z blogerami, albo zapłącić sieci affiliacyjnej za leady, lub sieci reklamowej za przekierowanego klienta - to zadziała szybciej i szybciej pozwala osiągnąć płynność ...
Michał Apołenis napisał
Witam, z tej strony Michał.
Od niedawna rozpocząłem działalność własnej firmy. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotny jest marketing w internecie, zacząłem szukać na ten temat informacji. Natknąłem się na artykuł dotyczący seo: http://funkymedia.pl/50-twarzy-seo.html

I tu mam pytanie do Was, drodzy Forumowicze? Czy uważacie, że warto? Co sądzicie na temat marketingu w internecie?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Wiktor

Niezarejestrowani

27.2.2018 9:12
Działania marketingowe w internecie to zupełna podstawa, ale mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że aby wybić się na rynku potrzebne jest coś więcej i należy działać na wielu płaszczyznach. Ja na przykład od niedawna zdecydowałem się na wtyczkę do wordpressa stworzoną przez platformę playsms PlaySMS WooCommerce Dzięki temu wiadomości smsowe mogą być bezpośrednio wysyłane w odpowiedzi na wiele różnych zdarzeń ustawionych przeze mnie, na przykład zmiana statusu zamówienia, czy podziękowanie za zakupy - to duże ułatwienie komunikacji z klientem
Cytuj
Anatol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2018 14:07
Wiktor napisał
Działania marketingowe w internecie to zupełna podstawa, ale mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że aby wybić się na rynku potrzebne jest coś więcej i należy działać na wielu płaszczyznach. Ja na przykład od niedawna zdecydowałem się na wtyczkę do wordpressa stworzoną przez platformę playsms PlaySMS WooCommerce Dzięki temu wiadomości smsowe mogą być bezpośrednio wysyłane w odpowiedzi na wiele różnych zdarzeń ustawionych przeze mnie, na przykład zmiana statusu zamówienia, czy podziękowanie za zakupy - to duże ułatwienie komunikacji z klientem


Nie wiem, czy zarządzanie Wordpressem można podpiąć pod marketing internetowy, choć jak ktoś wcześniej w tym wątku już wspomniał, jest to niezwykle rozległe pole. A widoczność w internecie można budować, stosując SEO, ale część lokalnych biznesów można promować np. jedynie poprzez social media.
Cytuj
Piotr Pajak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.3.2018 17:22
Myślę że jak najbardziej każda reklama jest dobra :) tym bardziej że żyjemy w czasach gdzie internet i multimedia rządzą ja promuje swoją firme i strone poprzez budowanie bazy linków jest to tańsza opcja niż SEO
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Zuzanna1616

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.3.2018 16:40
Tak, marketing jest bardzo ważny, jeśli chodzi o jakąkolwiek działalność w internecie. Warto jest w to zainwestować :)
Cytuj
Odpowiedź