• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Forex gra

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Dalian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 15:33
Artur Sarnecki napisał
Czyli jeśli zainwestuje np. 100 000 z tą "Gwarancją" to kiedy ktoś mi tam źle podpowie to oni zwrócą mi np. 100 zł abonamentu za tą pomyłkę?:) Hmmm

Beata Gamm napisał
Chcąc rozpocząć przygodę z forexem zaczęłam szukać artykuły, jak grać, aby nie przegrać i natrafiłam na stronę www.debarex.pl
Zadziwiło mnie to, że udzielają gwarancji na usługi systemów, jeśli system nie osiągnie wymaganego zysku to zwracają Ci opłatę z abonamentu. Czy myślicie, że może to świadczyć o skuteczności systemu? Czy takie zabezpieczenie starczy, jeśli jeszcze nie do końca jestem w temacie?


A może sposobem byłoby inwestowanie mniejszych kwot? Po kilkaset złotych. Wtedy albo wygram i będę do przodu, a jak stracę, to mi zwrócą abonament i w sumie wyjdę niemal na zero. Dobry pomysł?
Czy coś przeoczyłem?
Bo mogłem przeoczyć, specjalistą nie jestem.
Myślę, że na początek to byłby dobry sposób, żeby się tez nauczyć, a za dużo nie stracić.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 11:01
Ok ja tylko zwracam uwagę na sens tej gwarancji - wpłacasz np. 1000 zł i tracisz ale zwrotu dostaniesz np. 100 czy 200 zł abonamentu... to dobry chwyt marketingowy ale Tobie nic nie da

Dalian napisał
Artur Sarnecki napisał
Czyli jeśli zainwestuje np. 100 000 z tą "Gwarancją" to kiedy ktoś mi tam źle podpowie to oni zwrócą mi np. 100 zł abonamentu za tą pomyłkę?:) Hmmm

Beata Gamm napisał
Chcąc rozpocząć przygodę z forexem zaczęłam szukać artykuły, jak grać, aby nie przegrać i natrafiłam na stronę www.debarex.pl
Zadziwiło mnie to, że udzielają gwarancji na usługi systemów, jeśli system nie osiągnie wymaganego zysku to zwracają Ci opłatę z abonamentu. Czy myślicie, że może to świadczyć o skuteczności systemu? Czy takie zabezpieczenie starczy, jeśli jeszcze nie do końca jestem w temacie?


A może sposobem byłoby inwestowanie mniejszych kwot? Po kilkaset złotych. Wtedy albo wygram i będę do przodu, a jak stracę, to mi zwrócą abonament i w sumie wyjdę niemal na zero. Dobry pomysł?
Czy coś przeoczyłem?
Bo mogłem przeoczyć, specjalistą nie jestem.
Myślę, że na początek to byłby dobry sposób, żeby się tez nauczyć, a za dużo nie stracić.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 22:51
Ryzyko utraty wszystkich środków bardzo wysokie, wręcz ogromne. Średnia długość utrzymywania otwartego rachunku forexowego w Polsce wynosi około 63 dni – tyle czasu wystarcza, żeby potencjalnych forexowych milionerów pozbawić złudzeń i od kilku, do kilkudziesięciu tysięcy złotych.
Na Forexie zarabiają bardzo nieliczni i to właśnie tutaj stracić można bardzo szybko cały swój kapitał.
No ale wizja wieeelkich zysków zawsze przyćmi zdrowy rozsądek.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
wojteksk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2015 9:57
Daniel napisał
Ryzyko utraty wszystkich środków bardzo wysokie, wręcz ogromne. Średnia długość utrzymywania otwartego rachunku forexowego w Polsce wynosi około 63 dni – tyle czasu wystarcza, żeby potencjalnych forexowych milionerów pozbawić złudzeń i od kilku, do kilkudziesięciu tysięcy złotych.
Na Forexie zarabiają bardzo nieliczni i to właśnie tutaj stracić można bardzo szybko cały swój kapitał.
No ale wizja wieeelkich zysków zawsze przyćmi zdrowy rozsądek.
Też widziałem pod koniec roku 2014 jakies statystyki,które wskazywały, że bardzo dużo osób straciło na tym i nadal to promują.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

1.10.2015 11:25
Dla firm które się tym zajmują to złoty interes, pomijając to że niektóre platformy forex nie są nawet z rynkiem połączone;)

No ale to temat na dłużej. Generalnie bez kupy kasy na przemielenie lub na wiedze nie ma sensu się bawić...

Nauka kosztuje, da się zarabiać dużo tylko kurcze to nie jest takie proste:)

wojteksk napisał
Daniel napisał
Ryzyko utraty wszystkich środków bardzo wysokie, wręcz ogromne. Średnia długość utrzymywania otwartego rachunku forexowego w Polsce wynosi około 63 dni – tyle czasu wystarcza, żeby potencjalnych forexowych milionerów pozbawić złudzeń i od kilku, do kilkudziesięciu tysięcy złotych.
Na Forexie zarabiają bardzo nieliczni i to właśnie tutaj stracić można bardzo szybko cały swój kapitał.
No ale wizja wieeelkich zysków zawsze przyćmi zdrowy rozsądek.
Też widziałem pod koniec roku 2014 jakies statystyki,które wskazywały, że bardzo dużo osób straciło na tym i nadal to promują.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
JeremiGru

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2015 9:47
wojteksk napisał
Daniel napisał
Ryzyko utraty wszystkich środków bardzo wysokie, wręcz ogromne. Średnia długość utrzymywania otwartego rachunku forexowego w Polsce wynosi około 63 dni – tyle czasu wystarcza, żeby potencjalnych forexowych milionerów pozbawić złudzeń i od kilku, do kilkudziesięciu tysięcy złotych.
Na Forexie zarabiają bardzo nieliczni i to właśnie tutaj stracić można bardzo szybko cały swój kapitał.
No ale wizja wieeelkich zysków zawsze przyćmi zdrowy rozsądek.
Też widziałem pod koniec roku 2014 jakies statystyki,które wskazywały, że bardzo dużo osób straciło na tym i nadal to promują.
i Ja tez widzialem, skutecznie mnie zraziły
Cytuj
LukaszDu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2015 9:45
Daniel napisał
Ryzyko utraty wszystkich środków bardzo wysokie, wręcz ogromne. Średnia długość utrzymywania otwartego rachunku forexowego w Polsce wynosi około 63 dni – tyle czasu wystarcza, żeby potencjalnych forexowych milionerów pozbawić złudzeń i od kilku, do kilkudziesięciu tysięcy złotych.
Na Forexie zarabiają bardzo nieliczni i to właśnie tutaj stracić można bardzo szybko cały swój kapitał.
No ale wizja wieeelkich zysków zawsze przyćmi zdrowy rozsądek.
A Pan probował?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.8.2016 7:30
powinieneś zacząć na spokojnie. platformy mają demo, które pokazuje o co chodzi, ale fakt, wiedza, to podstawa. na gkfx korzystałem z takiego demo, a i edukacyjnych materiałów.
Cytuj
Odpowiedź