• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Forex gra

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

20.8.2015 12:35
Najlepiej zacząć od pierwszej
Foreks. Podstawy Giełdy Walutowej
http://www.zlotemysli.pl/new,stabin,1/prod/6173/forex-1-podstawy-gieldy-walutowej-piotr-surdel.html
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
EdwardKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2015 9:46
Na ten FOrex na prawdę zapanowała wszechobecna moda. Juz od jakiegos czasu. Na tym na prawde można zarobić? Jakos dla mnie to dyskusyjne...
Cytuj
PakulaMac

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.8.2015 12:09
Zarobić można na wszystkim, oczywiście pytanie, kto na tym zarabia? Czy ci, którzy grają, czy ci, którzy pomysł wprowadzili na rynek, albo sprzedają szkolenia i książki? Moim zdaniem w większości złotych biznesów zarabiają właśnie ci drudzy, a jelenie złapani na obietnicę wielkiej mamony za to płacą. I uczą się, że nie warto być naiwnym.
Oczywiście nie wiem, czy w przypadku forexa też tak to wygląda, ale jest taka szansa.
Cytuj
Aniela Agopsowicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 114 razy

Wyślij wiadomość

26.9.2015 20:41
EdwardKowal napisał
Na ten FOrex na prawdę zapanowała wszechobecna moda. Juz od jakiegos czasu. Na tym na prawde można zarobić? Jakos dla mnie to dyskusyjne...

Inwestowanie na rynku walutowym jest dużo trudniejsze niż na giełdzie. Trzeba mieć wiedzę z zakresu makroekonomii, szczęście, bo często czynnikiem, który powoduje spore zmiany na forex są ludzkie spekulacje, których w szczelne ramy nie da się zamknąć. Daleka droga do uzyskania dochodu z takiej gry. Większy odsetek ludzi przegrywa niż wygrywa. Ale jak to się mówi w życiu jak nie zaryzykujesz to nie masz.
Wypowiedź została zmieniona przez: Aniela Agopsowicz 26.9.2015 20:43
Cytuj
Pozdrawiam
Aniela Agopsowicz
Doradca finansowy
https://ekantor.pl/
KonradCze

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2015 11:37
Aniela Agopsowicz napisał
EdwardKowal napisał
Na ten FOrex na prawdę zapanowała wszechobecna moda. Juz od jakiegos czasu. Na tym na prawde można zarobić? Jakos dla mnie to dyskusyjne...

Inwestowanie na rynku walutowym jest dużo trudniejsze niż na giełdzie. Trzeba mieć wiedzę z zakresu makroekonomii, szczęście, bo często czynnikiem, który powoduje spore zmiany na forex są ludzkie spekulacje, których w szczelne ramy nie da się zamknąć. Daleka droga do uzyskania dochodu z takiej gry. Większy odsetek ludzi przegrywa niż wygrywa. Ale jak to się mówi w życiu jak nie zaryzykujesz to nie masz.
Ale fakt, że moda na to jest. Wynika pewnie z popularności, dużej ilości reklam.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

28.9.2015 12:02
książki są ok jeśli masz wieki i sporo kasy na przepuszczenie, ja bym skorzystał z seminarium lub kursu tradera z doświadczeniem, kogoś kto na tym zarabia jest w polsce kilku ewentualnie marcus de maria będzie niedługo w polsce - tam na pewno będziesz mógł trochę wiedzy złapać.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Frąc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2015 15:02
Artur Sarnecki napisał
książki są ok jeśli masz wieki i sporo kasy na przepuszczenie, ja bym skorzystał z seminarium lub kursu tradera z doświadczeniem, kogoś kto na tym zarabia jest w polsce kilku ewentualnie marcus de maria będzie niedługo w polsce - tam na pewno będziesz mógł trochę wiedzy złapać.


Ale czy to naprawdę ma sens, takie szkolenie z jakimś mistrzem Forexa?
W końcu jeśli ktoś na tym dobrze zarabia to niby czemu ma się z innymi dzielić wiedzą?
Ewentualnie jakby to był ktoś, kto już tak nie gra, to jeszcze bym rozumiał, ale taki facet ciągle czynny w tym biznesie chyba nie chce narobić sobie konkurencji?
Cytuj
Beata Gamm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2015 20:54
Chcąc rozpocząć przygodę z forexem zaczęłam szukać artykuły, jak grać, aby nie przegrać.
Zadziwiło mnie to, że udzielają gwarancji na usługi systemów, jeśli system nie osiągnie wymaganego zysku to zwracają Ci opłatę z abonamentu. Czy myślicie, że może to świadczyć o skuteczności systemu? Czy takie zabezpieczenie starczy, jeśli jeszcze nie do końca jestem w temacie?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

28.9.2015 23:08
Czyli jeśli zainwestuje np. 100 000 z tą "Gwarancją" to kiedy ktoś mi tam źle podpowie to oni zwrócą mi np. 100 zł abonamentu za tą pomyłkę?:) Hmmm

Beata Gamm napisał
Chcąc rozpocząć przygodę z forexem zaczęłam szukać artykuły, jak grać, aby nie przegrać i natrafiłam na stronę www.debarex.pl
Zadziwiło mnie to, że udzielają gwarancji na usługi systemów, jeśli system nie osiągnie wymaganego zysku to zwracają Ci opłatę z abonamentu. Czy myślicie, że może to świadczyć o skuteczności systemu? Czy takie zabezpieczenie starczy, jeśli jeszcze nie do końca jestem w temacie?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

28.9.2015 23:09
Jakiej konkurencji?

Tu nie ma konkurencji, Ty nie handlujesz na forexie z nim, czy z innym traderem ... a szkolenia to dla takiej osoby drugie i b dobre źródło dochodu.

Frąc napisał
Artur Sarnecki napisał
książki są ok jeśli masz wieki i sporo kasy na przepuszczenie, ja bym skorzystał z seminarium lub kursu tradera z doświadczeniem, kogoś kto na tym zarabia jest w polsce kilku ewentualnie marcus de maria będzie niedługo w polsce - tam na pewno będziesz mógł trochę wiedzy złapać.


Ale czy to naprawdę ma sens, takie szkolenie z jakimś mistrzem Forexa?
W końcu jeśli ktoś na tym dobrze zarabia to niby czemu ma się z innymi dzielić wiedzą?
Ewentualnie jakby to był ktoś, kto już tak nie gra, to jeszcze bym rozumiał, ale taki facet ciągle czynny w tym biznesie chyba nie chce narobić sobie konkurencji?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź