• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Koniec alior sync?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 23:45
Greg napisał
Ha ha dokładnie! Ja też nie jestem za tym by sieci komórkowe bawiły się w banki bo mogą się na tym przejechać. Ja mam konto w PKO i nie zamierzam się nigdzie przenosić. Moja znajoma miała alior sync i zrezygnowała z niego zaraz po tym jak dowiedziała się, że łączą się z T-mobile. Dużo klientów przez to tracą.


Zgadzam się z tobą ale akurat banku PKO to nie polecam, to przecież jeden z najdroższych banków może i jest stabilny ale ja bym na pewno nie miała tam konta. Moja babcia ma tam konto i za prowadzenie płaci łącznie około 20zł
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.11.2014 15:13
press napisał
Greg napisał
Ha ha dokładnie! Ja też nie jestem za tym by sieci komórkowe bawiły się w banki bo mogą się na tym przejechać. Ja mam konto w PKO i nie zamierzam się nigdzie przenosić. Moja znajoma miała alior sync i zrezygnowała z niego zaraz po tym jak dowiedziała się, że łączą się z T-mobile. Dużo klientów przez to tracą.


Zgadzam się z tobą ale akurat banku PKO to nie polecam, to przecież jeden z najdroższych banków może i jest stabilny ale ja bym na pewno nie miała tam konta. Moja babcia ma tam konto i za prowadzenie płaci łącznie około 20zł
Jesli babcia ma jakas taryfe sprzed 10 lat i nic z tym nie robi to i tyle placi,a wystarczy pojsc i zmienic konto.
Cytuj
Odpowiedź