• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Koniec alior sync?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 21:00
Cześć,
mam do was bardzo ważne pytanie. Czy to prawda ze alior sync przestanie już istnieć? Ostatnio czytałem że łączy on sie z t-moblie. Wiem że oni teraz oferują u siebie jakieś dziwne usługi bankowe ale czy to znaczy że teraz alior będzie pod ich nazwą i nie będzie już funkcjonował jako normalny bank tylko t-mobile ich wykupiło?
Cytuj
Józio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 21:59
Podobno połączyli się 4 maja ,teraz Alior Sync zmieni się w T-Mobile Usługi Bankowe .Dotychczasowe karty mają być ważne a nowe będą wydawane z logo T-Mobile .We wszystkich punktach można skorzystać z usług bankowych .Ale co posiadają w swojej ofercie to dokładnie nie wiem .Jeżeli jesteś zainteresowany to musisz dopytać .
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 7:20
A co jeśli nie chcę się przenosić? Korzystam z Alior sync od jakiegoś czasu ale nie chcę mieć nic wspólnego z T-mobile. Mogę zerwać umowę bez żadnych konsekwencji? Podobno jak firma z którą mamy umowę ingeruje w jej warunki można zrezygnować z ich usług bez kary umownej itd. To prawda?
Cytuj
Beata66

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 9:42
Jeżeli w umowie miałaś taką informacje że możesz zrezygnować to chyba masz pełne prawo .Ale czy przypadkiem nie musisz poinformować w placówce z 30 dniowym okresem wypowiedzenia .A z tego co słyszałam specjalnie przedłużają ,więc musisz sobie to dopilnować i najlepiej mieć to na papierze. Lepiej upewnij się jeszcze jakie kroki masz podjąć ,żeby przypadkiem nie nabawić się kłopotów i dodatkowych kosztów .
Cytuj
Elka729

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 15:11
ale podobno obecni klienci mają mieć spore korzyści jak przejdą z alior sync do T-mobile usługi bankowe. Musiałabyś tylko dobrze poszukać na necie ewentualnie na ich stronie internetowej. Albo po prostu przejdź sie do alior i dowiedz sie na jakiej zasadzę sie to wszystko odbywa. Moze będzie to korzystne.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 16:34
Też słyszałam, że klienci Alior Sync mają skorzystać na przejściu do T-mobile:)Lola85 zastanów się jeszcze. Ja też mam konto z Alior Sync i nie przeszkadza mi to, że mnie przenoszą. Uważam, że T-mobile to dobra marka i skoro radzą sobie z telefonami to z bankiem też dadzą radę;)
Cytuj
Patrycja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 21:24
Proponuje nie panikować tylko przejść się do alior banku ewentualnie zadzwonić na ich infolinie, dopytać o wszystkie szczegóły tego przejścia. Jak my jako klienci na tym skorzystamy i czy bedzie nam lepiej czy gorzej. Dopiero wtedy podejmować decyzje od zrywaniu umowy.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 9:23
Tylko spokój może nas uratować:) Ja dzisiaj idę do Alior Banku wypytać o szczegóły przejścia. Nie podoba mi się to za bardzo ale jeśli będzie mi lepiej w T-mobile to się przeniosę. Slior Sync mi odpowiadał w 100% i wolałabym by T-mobile nie ingerował za bardzo w ofertę z której korzystam.
Cytuj
Emiljan0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 17:26
Nie ma co panikować najlepiej pójść do nich i wyjaśnić .Być może jak zostaniesz przeniesiona to będziesz miała jeszcze korzystniej . Z T mobile wiele osób korzysta i nie narzeka być może i w tym wypadku tak będzie .Wystarczy trochę zaufać i przekonać się skąd wiecie że oni będą tacy źli .
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 19:06
Polacy chyba nie lubią nowych rzeczy. Nie mają do nich zaufania. Dziwne to trochę. Ja tam jestem pozytywnie nastawiona. Być może w T-mobile będą korzystniejsze warunki. Wiecie może o co chodzi z tymi 500 zł, które reklamuje Lewandowska w tv?
Cytuj
Odpowiedź