• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Koniec alior sync?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 20:22
o mnie też to zastanawia. Może chodzi o to ze jak przejdziesz z innego banku do t-mobile usługi bankowe otrzymasz na start 500 zł. Podejrzewam ze w ten sposób chcą zachęcić nowych klientów aby skorzystali z ich usług. Ale jak były by naprawdę tak dobre to nie zachęcali by takimi ofertami.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 13:07
Nie sądzę by dawali 500 złotych każdemu kto założy u nich konto. Myślę, że chodzi tu o coś więcej. Ile razy banki zachęcają ludzi do otwarcia kont u siebie obiecując spore pieniądze na start a później okazuje się, że trzeba spełnić jakieś tam warunki.
Cytuj
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 19:49
Myślę że to tylko po to aby zachęcić do zakładania kont u nich .W życiu chyba nikt ot tak nie dał nikomu 500zł. A jak tak naprawdę jest to ten bank z czasem odbije sobie te pieniądze i to podwójnie ,wiec lepiej uważać i czytać dokładnie umowę , na pewno coś w zapisie maja z czego nie będziemy zadowoleni .
Cytuj
dzejkop

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 18:29
A w życiu żaden bank jeszcze nikomu nie podarował 500zł.Albo tak kampania reklamowa prowadzona jest tylko aby zachęcić jak najwierniejszą liczbę klientów .A co wtedy ja nagle zaczną wychodzić jakieś kruczki ,które będą dla nas niekorzystne ?
Cytuj
Landolina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:45
Wiesz 500 zł to oni mogli dać Lewandowskiej w gratisie za to ze tak zareklamowała ich ofertę. Który bank za to ze do nich przechodzisz dają Ci aż 500 zł.Wydaje mi się że to jest do 500 zł w zależności od czegoś ale w reklamie nie powiedzą żeby nie zniechęcić potencjalnych klientów
Cytuj
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 20:48
Lewandowskiej to oni na pewno dali dużo więcej niż 500 złotych... Ja jakoś ni jestem przekonana do T-mobile jako banku i nie zamierzam się przenosić. Mam u nich telefon i to mi wystarczy. Sieć komórkowa powinna być siecią komórkową a nie kombinować. Z alior sync już zrezygnowałam.
Cytuj
Greg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 23:26
Ha ha dokładnie! Ja też nie jestem za tym by sieci komórkowe bawiły się w banki bo mogą się na tym przejechać. Ja mam konto w PKO i nie zamierzam się nigdzie przenosić. Moja znajoma miała alior sync i zrezygnowała z niego zaraz po tym jak dowiedziała się, że łączą się z T-mobile. Dużo klientów przez to tracą.
Cytuj
Sajmon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 0:22
Tracą i będa tracić, bo kto to słyszał zeby telefonia komórkowa zajmowała sie usługami bankowymi. To tak jakby weterynarz sprzedawał u siebie bułki. Jaki to ma sens nie wiem. Już im chyba same usługi telefonicznie nie wystarczają.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 12:25
Sajmon napisał
Tracą i będa tracić, bo kto to słyszał zeby telefonia komórkowa zajmowała sie usługami bankowymi. To tak jakby weterynarz sprzedawał u siebie bułki. Jaki to ma sens nie wiem. Już im chyba same usługi telefonicznie nie wystarczają.


Ja też tak myślę. Już teraz PLus ma swój bank, poczta i za chwilę w spożywczym też będzie bank. Bez przesady. A te 500ł to pewnie dają za coś konkretnego, a nie za przejście. Pewnie trzeba założyć konto, lokatę, oszczędnościowe i wpłacić 10 000 tysięcy, wtedy się dostanie 500zł:P
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:39
Greg napisał
Ha ha dokładnie! Ja też nie jestem za tym by sieci komórkowe bawiły się w banki bo mogą się na tym przejechać. Ja mam konto w PKO i nie zamierzam się nigdzie przenosić. Moja znajoma miała alior sync i zrezygnowała z niego zaraz po tym jak dowiedziała się, że łączą się z T-mobile. Dużo klientów przez to tracą.


Właśnie dużo klientów tracą i starają się ich przyciągnąć tym, że oferują marne 500zł za przejcie. Ale nie mówią o tym co trzeba zrobić żeby je dostać bo pewnie warunki są nierealne. Ktoś wie jakie?
Cytuj
Odpowiedź