• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kiedy otworzyć działalność

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marcel09

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 10:19
wspaniałaL 2000 to bardzo niewiele zeby sie oplacało choc troche to wg moich wyliczen musisz zarabiac min 10 000 odlicz od tego zus 1020 odlicz ksiegowa 150 jesli masz pracownika za 1500 zł to odlicz 3000 bo musisz mu zusy oplacic i zostaje ci 5800 i od tego odlicz koszty prowadzenia takie jak biuro, prad, woda, materiały to wyjdzie ci około 1000 - zostanie 4800 zł brutto dalej po odjęciu podatków zostanie ci jakies 4000 na ręke. to jest w miare normalna kasa
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 10:36
no i 10 ooo to tak minimum bo policzyles ze masz jednego pracownika wiec ty też tyrasz jak osioł, a jak ktos ma dwóch albo trzech to juz maSZ 6000 KOSZTÓw na samego pracownika
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 12:01
ja dzis uzupelniam wniosek do ceidg ale wpisuje date 1 pazdziernika zeby juz w tym mc nie placic zusu :) pozniej juz lecimy zwykłym trybem 2 latka mały zus po 504 zł :-)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:03
mutual a jak otwierasz firme to płacisz coś za to? nie wiem za wydanie regonu czy inne rzeczy czy mozna to zrobić wszystko przez internet?
Cytuj
be free like a child
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 15:15
najpierw działałbym jako freelancer a jak bym miał kilku klientów to bym otworzył bo firmom lepiej opłaca sie wspołpraca z osobami ktore im rachunki lub faktury wystawią bo wrzucają to w koszty.
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:26
bedlam a co z przychodami? rozliczałbys je w picie czy nie? mysle ze jesli tylko ma się dobry pomysł na biznes warto od razu założyć firmę i nie mieć potem problemów z urzędami. ja bym przynajmniej tak zrobiła żeby spać spokojnie.
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 18:03
Pola pomysłami niestety nie opłacisz ZUSu. Pomysł to nie wszystko bo mozesz sie nie wstrzelić. Leprze rozwiązanie to właśnie kilka umów zleceń. Firma tego typu umowę moze sobie umieścić w kosztach uzyskania przychodów takze oni też nie tracą. Przy działalnosći musisz miec pewnosć że twój interes będzie się ktręcił. Jesli wchodzisz bez praktycznego sprawdzenia rynku musisz założyc że pierwszych kilka miesięcy (zależy od biznesu) będziesz na minusie i to poważnym. Jeśli masz oszczednosci to mozesz tak ryzykować jeśli ich nie masz to raczej nie rekomenduję tej ścieżki.
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:21
otworzyłabym zanim bym cokolwiek robiła ale tylk oz dotacją na nową firmą bo zawsze to jakaś kasa i nie mała na początek, z urzędu pracy mozesz dostac 15 tysiecy na start :)
Cytuj
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 17:39
tak 15 tys to max, mi dali niecałe 9 tys. do tego musiałam bym zarejestrowana jako bezrobotna 3 miesiace - po przeliczeniu tego wszystkiego stwierdzam że nie warto
Cytuj
Odpowiedź