• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Leassing na początek

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mireK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 17:42
jestem w trakcie zakładania firmy, zastanawiam sie czy jeśli jestem dopiero na początku zakładania interesu to czy bez problemu otrzymam samochód w leassing? Mogę się starać o jakiś firmowy leassing? Bo to bardzo ułatwiałoby sytuacje.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 9:35
W momencie otwierania dzialalnosci moze mieć Pan problemy ze znalezieniem banku, ktory zechce leasingowac pojazdy, warto poszukac firmy specjalizujacej się w leasingu, jezeli codzi o oferty bankowe łatwiej bedzie otrzymac lieasing prowadzac firme ok. 12 miesiecy, poniewważ zwykle poza dokumentami rejestrowymi firmy oraz dowodami osobistymi reprezentantów firmy przedstawić należy dokumentu finansowego za ostatni rok obrotowy.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 17:04
A czy zwykły szary Kowalski może wziąć samochód w leasing? Czy jest to zarezerwowane tylko dla firm? Na czym w ogóle polega leasing, różni się czymś od kredytu samochodowego? Słyszałem kiedyś, że samochód z leasingu nigdy nie będzie nasz i zastanawia mnie to bardzo. Jeśli tak faktycznie jest to dla czego ludzie się na to decydują?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 9:54
darecki napisał
A czy zwykły szary Kowalski może wziąć samochód w leasing? Czy jest to zarezerwowane tylko dla firm? Na czym w ogóle polega leasing, różni się czymś od kredytu samochodowego? Słyszałem kiedyś, że samochód z leasingu nigdy nie będzie nasz i zastanawia mnie to bardzo. Jeśli tak faktycznie jest to dla czego ludzie się na to decydują?
To prawda, leasing jest wciąż kojarzony z produktem skierowanym do podmiotów gospodarczych, jednak obecnie i osoby fizyczne mogą skorzystać z tej formy finansowania samochodu. mowa o tzw. leasingu konsumenckim. Ofertę taka ma chociażby PKO BP.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Józio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 14:17
Ja też słyszałem o tym że w obecnej chwili leassing wziąć mogą nie tylko firmy ale i osoby prywatne. Moim zdaniem trochę jest to mało nagłośnione. Ludzie myślą że bez działalności gospodarczej nie mają sie co starać o tego typu wsparcie i wszyscy pakują sie w kredyty samochodowe.
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 19:12
Mi też zawsze się wydawało, że z leasingu mogą korzystać tylko firmy. Powinno się o tym mówić, chociaż pewnie większość ludzi i tak zdecyduje się na kredyt samochodowy. Z tego co wiem to żeby wziąć auto w leasing trzeba zapłacić jakiś tam % jego wartości. Biorąc pożyczkę nie musimy nic wpłacać (oprócz rat później).
Cytuj
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 1:18
To ciekawe wyjście nigdy nie słyszałam że osoba nie prowadząca firmy może wziąć samochód w leasing .Zawsze uważałam ze to rozwiązanie dla biznesmenów .Przecież wiele ludzi a jakąś część kwoty na samochód i ubiega się o kredyt bo mu brakuje .Ale widzę że jak ludzie będą wiedzieli o takiej możliwości to wielu skorzysta .
Cytuj
Vera

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:24
Też mi się zawsze wydawało, że samochód w leasing może wziąć tylko osoba prowadząca działalność gospodarczą. Powinni mówić o takich rzeczach bo na pewno nie jedna osoba prywatna chętnie wzięłaby samochód w leasing. Nie wiem dlaczego nikt tego nie nagłaśnia, przecież to też leży w interesie tych firm.
Cytuj
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:43
A bo wiecie to to już chyba utarło nam sie z dawnych czasów. Przecież nie od zawsze było tak że każdy może wziać samochód w leasing. Wcześniej takie oferty zarezerwowane były tylko na osób prowadzących działalność gospodarczą.
Cytuj
Tancereczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 23:24
Masz racje. Kiedyś leassing dostępny był tylko dla tych którzy mieli własną działalność gospodarczą , ja nawet nie mam pojęcia kiedy sie to zmieniło i przyszła nam taka możliwość. fajnie ze poszli na rękę ludziom prywatnym ale mogli by nas lepiej doinformować.
Cytuj
Odpowiedź