• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Leassing na początek

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
piotrek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 15:19
nie mam własnej działalności, a nie wiedząc, że bez niej również mogę wziąć samochód w leasing nie zagłębiałem się zbytnio w temat. raczej utożsamiałem leasing z firmami. w związku z tym mam kilka pytań - czym tak właściwie różni się leasing od kredytowania pojazdu? płaci się mniej? czy taki wynajmowany samochód po opłaceniu iluś tam rat leasingowych staje się moją własnością
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 12:35
piotrek napisał
nie mam własnej działalności, a nie wiedząc, że bez niej również mogę wziąć samochód w leasing nie zagłębiałem się zbytnio w temat. raczej utożsamiałem leasing z firmami. w związku z tym mam kilka pytań - czym tak właściwie różni się leasing od kredytowania pojazdu? płaci się mniej? czy taki wynajmowany samochód po opłaceniu iluś tam rat leasingowych staje się moją własnością


Też jestem ciekawa, może ktoś odpowie?
A wracając do pytania, musisz mieć z tego co wiem jakiś wkład własny masz taki? Jeżeli nie to nie wiem czy dostaniesz samochód w leasing no i fakt, że dopiero zaczynasz też nie świadczy na Twoją korzyść.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 13:01
Musisz mieć pieniążki na wkład własny w leasing więc no wszystko zależy od twoich finansów. Ja gdybym je miała to zapewne zdecydowałabym się własne na leasing jest po prostu dużo bardziej korzystny niż osobny kredyt na samochód.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.9.2014 15:37
chyba jednak teraz te oferty leasingu sa lepsze, korzystniejsze. Ale ludzie mniej znają ten produkt i dlatego wciaz decyduja sie w duzej mierze na kredyt samochodowy,albo jeszcze lepiej - gotówkowy :D.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 11:39
Leasing ma wiele zalet, mniej pieniędzy angażujemy, placi sie nizszy podatek, z VATu można rozliczać.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.9.2014 9:44
Leasing konsumencki jest bez sensu. Firmy to rozumiem że wrzucą to i owo w koszty i zapłaca mneijszy podatek, ale po co leasing prywatnemu człowieczkowi. Kredyt samochodowy jest lepszy bo samochód nalezy do mnie (no dobra, do banku też w połowie, ale ja ja swoją połówkę też mam), a leasing to to niemoje jest to po co mi cos takiego.
Cytuj
Odpowiedź