• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Taxe care

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 16:02
Czy ktoś z Was korzystał z Tax Care? Ostatnio trafiłam na ich ofertę i chciałabym wiedzieć czy to się w ogóle opłaca? Jakie są Wasze opinie?
Cytuj
Eva

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 11:57
http://www.comperia.pl/forum/kredyty/518-tax-care-warto.html - tutaj jest już wątek o Tax Care. Ja osobiście niestety nic poradzic nie moge poza linkiem, bo nie korzystałam z usług tej firmy, ale poczytałam opinie i zdania są podzielone ;) chociaż ostatnio coraz więcej o tej firmie słychać, więc może i się opłaca
Cytuj
Daro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:14
Kiedyś tez już o tej firmie słyszałem i niestety nie były to zbyt przychylne opinie. Sam nie miałem z nimi styczności ale jak wierzyć temu co piszą ludzie to nie warto
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 12:06
Ja też nie miałam styczności więc a bardzo Ci nie pomogę. Widzę, że Eva podsunęła już artykuł myślę, że warto się z nim zapoznać przed podjęciem jakiejkolwiek współpracy.
Cytuj
xretina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 12:26
Ja slyszałam bardzo negatywne opinie na ich temat, ale to bylo dawno, w ostatnim czasie z kolei słyszę, że coraz więcej ludzi chce skorzystać z ich usług. Być może poprawili się w swojej ofercie i podejściu do klienta, bo to co kiedyś było po nich słychać nie brzmiało jak pochwały.
Cytuj
sylwiszon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 18:14
no ja kolei nie spotkałam się ze złymi opiniami ale zdziwiło mnie jak różne oferują działania, bo co forum to czytam że zajmują się czymś innym. może to i dobry pomysł na biznes tak różnorodne działania.
Cytuj
Niezniszczalna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 22:48
Ja słyszałam tę nazwę ale za nic nie mogę sobie przypomnieć gdzie i w jakiej sprawie. Być może jakiś artykuł czytałam czy coś. A czym oni się wlasciwie zajmują?
Cytuj
papriczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 9:48
no to jest firma dla firm. Kredyty, leasing, księgowość mają w ofercie i takie tam. Osobiście nie korzystałem, ale jest o jedna z popularniejszych firm tego rodzaju o ile nie najpopularniejsza.
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 8:44
nie lubię ic, zapychają mi skrzynkę spamem chociaż nigdzie się o to nie prosiłam. mam wrażenie że wysyłają mi spam po zainteresowaniach które zaznaczyłam zakładając konto.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 15:35
A ja spamu od nich nie dostałam, nawet ich nie znam. Dopiero przez ten wątek się nimi zainteresowałam. Ja sama z ich usług bym nie skorzystała bo nikt w moim otoczeniu ich nawet nie zna, więc wolę nie ryzykować.
Cytuj
Odpowiedź