• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Taxe care

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.8.2014 16:52
Anka napisał
nie lubię ic, zapychają mi skrzynkę spamem chociaż nigdzie się o to nie prosiłam. mam wrażenie że wysyłają mi spam po zainteresowaniach które zaznaczyłam zakładając konto.


Ja spamu nie dostałam ale wątek cały z comperii przeczytałam dziękuję za link. Przy okazji czy jest ktoś taki, który korzystał z ich usług i mógłby podzielić się doświadczeniem i odczuciami?
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 20:47
Nigdy nie korzystałam z ich usług i raczej nie skorzystam. Głównie dlatego, że wkurzają mnie swoją nachalną reklamą i zapychaniem mojej skrzynki pocztowej. Nie lubię firm, które tak nachalnie się reklamują
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 14:53
selena napisał
Nigdy nie korzystałam z ich usług i raczej nie skorzystam. Głównie dlatego, że wkurzają mnie swoją nachalną reklamą i zapychaniem mojej skrzynki pocztowej. Nie lubię firm, które tak nachalnie się reklamują


Tak to jest najgorsze. Ledwo wyrzucisz jednego meila, to już masz sześć innych. Tragedia. I najgorsze jest to, że nie wiadomo jak z tego zrezygnować żeby nie dostawać kolejnych wiadomości.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 14:59
Nie znam ich ale też mi zawalają całą skrzynkę spamem więc więc co czujecie. Też nie wiem jak się pozbyć tych meili. Strasznie to jest drażniące jak dostaje się wiadomości, których wcale się nie chce.
Cytuj
Odpowiedź