Porównaj kredyty dla firm

 
 
kredyt 1
 
kredyt 2
Kwota kredytu
 
 
Okres
lat
lat
Oprocentowanie
%
%
Prowizja
%
%
Rodzaj rat
 
 

Kredyty są różne! Zanim podejmiesz decyzję, porównaj je

Poszukując kredytu bankowego należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Do najważniejszych należy cena danego produktu. Dlatego, zanim zdecydujesz się na ofertę któregoś z banków, koniecznie porównaj kredyty.

Zestawiając ze sobą propozycje poszczególnych instytucji bardzo ważną sprawą jest zwrócenie uwagi na oprocentowanie proponowanego produktu, oraz na wysokość prowizji pobieranej za jego uruchomienie.


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Ranking lokat bankowych dla przedsiębiorstw
Nie ma się co oszukiwać – przedsiębiorcy nie mają tak szerokiego spektrum wyboru depozytów jak klienci indywidualni. Jednak jest parę banków, które właśnie przed właścicielami firm szeroko otwierają swoje podwoje. Eksperci Comperia.pl postanowili przyjrzeć się, gdzie klienci instytucjonalni zyskają najwięcej.
Linia kredytowa - sposób dla przedsiębiorstwa na finansowanie bieżącej działalności
Porównywarka finansowa Comperia.pl zapytała banki o ich ofertę kredytów na działalnością bieżącą dla przedsiębiorstw, w formie linii kredytowej w rachunku bieżącym. Jakie warunki proponują różne instytucje?
Ranking kont dla mikroprzedsiębiorstw
Wybór najlepszego konta dla małego przedsiębiorcy nie był zadaniem łatwym. Oferty w poszczególnych bankach są bardzo zróżnicowane. Niewielka zmiana w przyjętych kryteriach mogłaby mocno zmienić pozycje zajmowane przez poszczególne oferty.
BZ WBK namawia do inwestowania w niemieckie przedsiębiorstwa
Do 21 października tego roku potrwają zapisy na nowy produkt strukturyzowany pod nazwą „Solidne Marki”, przygotowany przez Bank Zachodni WBK oraz BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Inwestycja ta jest opakowana w polisę, a jej zysk uzależniony od zachowania kursów akcji największych niemieckich przedsiębiorstw.
Pożyczka hipoteczna dla mikroprzedsiębiorstw od Banku Pocztowego
Bank Pocztowy zaprezentował nowy produkt dla mikroprzedsiębiorstw - pożyczkę z zabezpieczeniem hipotecznym. Pieniądze (do 1 miliona zł) można pożyczyć nawet na 25 lat.