• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie wziąć kredyt bez BIK?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 13:10
Witam, bardzo poważnie zastanawiam sie nad wzięciem pożyczki około 1000 zł bez BIK , jednak nie bardzo wiem gdzie byłoby to możliwe.Nie znam żadnej firmy ani banku który mógłby mi udzielić takiej pożyczki a sprawa jest dość pilna.Wiecie gdzie oferują takie pozyczki? Możecie mi coś polecić albo doradzić gdzie najlepiej sie udać?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.5.2014 13:59
W większości rankingów jak przeglądałem wygrywa vivus. Przez internet mozesz otrzymac pieniadze. Pierwsza pożyczka do 1400 zł. Okres spłaty maks miesiac, ale jak bedziesz miec problemy to mozesz okres przedłużyc.
Cytuj
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 15:24
Chyba ciężko będzie Ci wziąć kredyt bez BIK bo praktycznie każdy bank to teraz sprawdza. Na Twoim miejscu jak już to skupiłabym się na takich kredytach pozabankowych, w parabankach, bo tam będzie i dużo łatwiej pozyskać taki kredyt.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 21:41
Zgadzam się. Banki sprawdzają BiK i raczej niechętnie udzielają kredytów. Jednak nie pchałbym się w pożyczki pozabankowe. Różnie z nimi bywa. Najczęściej trzeba zwrócić jeszcze raz tyle ile się pożyczyło. Moja mama jakiś czas temu brała taką pożyczkę, chyba w bocianie i do tej pory żałuje.
Cytuj
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 14:44
Ja też znam kilka osób które miały do czynienia z pożyczkami poza bankowymi. Tam odsetki gonią odsetki. Weźmiesz raz i później ciężko jest się z tego wyplątać bo ciągle wyskakują jakieś opłaty i spłacasz to i spłacasz. A z niektórymi bankami można sie dogadać albo poszukać jednak takiego który udzieli kredytu bez BIK
Cytuj
Andrzej

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 18:34
Tak to prawda banki sprawdzają w BIK ,ale nie pakuj się w kredyt w parabankach .Nigdy nie będziesz w stanie spłacić odsetek które rosną w szybkim tempie .Osoby które skorzystały z takiego kredytu do tej pory żałują ,więc lepiej dobrze poszukaj może znajdziesz bank który przyzna Ci normalny kredyt.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 22:08
Grzegorz napisał
Ja też znam kilka osób które miały do czynienia z pożyczkami poza bankowymi. Tam odsetki gonią odsetki. Weźmiesz raz i później ciężko jest się z tego wyplątać bo ciągle wyskakują jakieś opłaty i spłacasz to i spłacasz. A z niektórymi bankami można sie dogadać albo poszukać jednak takiego który udzieli kredytu bez BIK

Dokładnie. Takie pożyczki spłaca się i spłaca i końca nie widać. Dziwi mnie że ludzie w ogóle się na coś takiego decydują. Lepiej wziąć pożyczkę w banku, chociaż banki coraz nie chętniej udzielają kredytów a wymagania mają takie że głowa mała.
Cytuj
Karwals

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 17:44
Ludzie czasami nie mają wyboru i dlatego decydują sie na tego typu rozwiązania. Mam wrażanie że własnie te wszystkie chwilówki zarabiają na takich ludziach, którzy nie mają możliwości wzięcia normalnego kredytu w banku i pod ostatecznym naciskiem decydują sie na w ogolę nie korzystna chwilówkę.
Cytuj
Szymek36

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 10:34
No zgadzam sie. A te wszystkie parabanki zarabiają właśnie na takich ludziach, którzy nie mają możliwości wzięcia kredytu w normalnym banku. A Ty może spróbuj popytać znajomych może oni będą w stanie Ci pożyczyć.To będzie lepsze rozwiązanie niż ten prabank.
Cytuj
teresa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 12:47
Szczerze to zrób wszystko ,porusz całą ziemie aby uchronić się od kredytu w parabankach .Weźmiesz tam 1000 złotych a będziesz musiała oddać dwa razy tyle.To są kredyty dla ludzi bez wyjścia , biorąc tam kredyt pakują się w ogromne długi ,wszystko kończy się egzekucjami komorniczymi.Poszukaj kogoś kto pożyczy Ci te pieniądze i nawet nie myśl o braniu kredytu w tych śmiesznych bankach.
Cytuj
Odpowiedź