• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie wziąć kredyt bez BIK?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lucka

Niezarejestrowani

13.2.2016 21:24
carlos napisał
Gość napisał
Nie ma powodu do obaw ponieważ wysyłając wniosek zapewniona jest darmowa rozmowa z konsultantem który doradzi jaki kredyt będzie najlepszy.


No niby tak, tylko skąd pewność, że taki konsultant rzeczywiście się na tym zna i poleci nam najlepszy kredyt?
jak zwykle wszystko rozbija się tu o problem zaufania. Osobiście wolę jednak bezstronne wyszukiwarki kredytów, które pokażą mi tylko takie kredyty na jakie mogę rzeczywiście liczyć i nie zamydla oczu.
Inna sprawa, to to, że wypełniając jakikolwiek formularz zwykle zgadzamy się na przetwarzanie danych osobowych, a wtedy firma może je przekazać czy nawet sprzedać komu chce.

tak źle tak niedobrze, w takim razie trzeba wybrać najlepszą dla siebie opcję. ja jednak uważam, że nie każdy bank i nie każdy doradca kredytowy działą na rzecz swojego banku, bo przecież każdy z nas może i tak sprawdzić sobie oferty dostępne na rynku.
Cytuj
mirkaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.2.2016 18:14
Tylko tzw.chwilówki nie chcą biku.Poważne banki zawsze sprawdzą zdolność kredytowa .A swoja droga zawsze się zastanawiam nad tym - dlaczego ktoś kto i tak ma złą zdolność pcha sie w te chwilowki?
Cytuj
sddeee

Niezarejestrowani

22.2.2016 14:20
Jeżeli chodzi o pożyczki bez bik, to nawet jeżeli jesteś w rejestrze dłużników, powinieneś zajrzeć sobie na stronę internetową. Moim zdaniem pożyczki społecznościowe to najlepsze rozwiązanie, bo nie ma tam wysokiego oprocentowania - jest zbyt wielu inwestorów, więc muszą walczyć o Ciebie.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Jurasz

Niezarejestrowani

1.3.2016 11:53
Zaczerpnij lepiej informacji u doradcy finansowego, polecam h w Krakowie, jak jestem w potrzebie to najpierw tam zaglądam.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

1.3.2016 16:48
mirkaa napisał
Tylko tzw.chwilówki nie chcą biku.Poważne banki zawsze sprawdzą zdolność kredytowa .A swoja droga zawsze się zastanawiam nad tym - dlaczego ktoś kto i tak ma złą zdolność pcha sie w te chwilowki?


Pchają się ludzie którzy już nie mają wyjścia, lub ludzie którzy potrzebują na chwilkę gotówki i zakładają że oddadzą do miesiąca.
A teraz są takie czasy że nie wiadomo czy jutro człowiek nie straci pracy.
Za nim weżmiesz kredyt pomyśl.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Gość

Niezarejestrowani

17.3.2016 9:44
Ja mam parę sprawdzonych miejscówek i dzięki temu jakoś wiąże koniec z końcem.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
gf

Niezarejestrowani

25.3.2016 10:04
. Można na jasnych warunkach dostać pożyczkę bez BIK na zasadzie pożyczki społecznościowej. To ja określiłem warunki jakie pożyczka powinna spełniać, a portal mój wniosek przekazał do inwestorów, i jeden gość się zgłosił całkiem szybko, że jest zainteresowany moją ofertą.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
grotkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.3.2016 17:01
Bez bik to tylko raczej chwilówki.Po to własnie powstały .A ja bym się nie pchal w żadne chwilówki ,obyłbym sie .Lepiej poszukać dorywczej pracy ,czy coś co związane z kredytem odłożyć na pozniej .
Cytuj
aleksandraw

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.3.2016 10:58
gf napisał
. Można na jasnych warunkach dostać pożyczkę bez BIK na zasadzie pożyczki społecznościowej. To ja określiłem warunki jakie pożyczka powinna spełniać, a portal mój wniosek przekazał do inwestorów, i jeden gość się zgłosił całkiem szybko, że jest zainteresowany moją ofertą.


Ale platformy sociallendingowe, np. Kokos podobno też weryfikują i sprawdzają BIK i inne tego typu. Poza tym jaki normalny inwestor udzieli Ci pożyczki kiedy nie jesteś w stanie potwierdzić, że w ogóle możesz ją spłacić. Przez takie wypowiedzi social lending schodzi w Polsce na psy - inwestorzy uciekają, bo boją się że spotkają kogoś właśnie z Twoim podejściem, a pożyczkobiorcy wietrzą okazję do kombinowania i kręcenia :) Potem czytam, że taka forma pożyczania przypomina chwilówki, a nijak się to do nich ma według mnie.
Cytuj
AgnieszkaWu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.3.2016 11:00
aleksandraw napisał
gf napisał
. Można na jasnych warunkach dostać pożyczkę bez BIK na zasadzie pożyczki społecznościowej. To ja określiłem warunki jakie pożyczka powinna spełniać, a portal mój wniosek przekazał do inwestorów, i jeden gość się zgłosił całkiem szybko, że jest zainteresowany moją ofertą.


Ale platformy sociallendingowe, np. Kokos podobno też weryfikują i sprawdzają BIK i inne tego typu. Poza tym jaki normalny inwestor udzieli Ci pożyczki kiedy nie jesteś w stanie potwierdzić, że w ogóle możesz ją spłacić. Przez takie wypowiedzi social lending schodzi w Polsce na psy - inwestorzy uciekają, bo boją się że spotkają kogoś właśnie z Twoim podejściem, a pożyczkobiorcy wietrzą okazję do kombinowania i kręcenia :) Potem czytam, że taka forma pożyczania przypomina chwilówki, a nijak się to do nich ma według mnie.
Moim zdaniem to tez zupelnie co innego, ale ludziom sie miesza pewnie. A jesli chodzi o BIK, to nawet nie wszystkie banki tam sprawdzaja, wiec probowac mozna.
Cytuj
Odpowiedź