• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie wziąć kredyt bez BIK?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 8:29
Na rynku firm oferujących pierwsza darmowa pożyczkę jest więcej: vivus, viasms.pl, soho credit, okmoney, ofin.pl, netcredit.pl, lendon.pl. Zwykle można w ramach pożyczki otrzymać 500-1000 zł. jednak w wielu przypadkach wnioskodawcy są sprawdzani w bazach dłużników. ofin.pl sprawdza np. KRD, a kredito24 - w KRD, BIG, BIK, Infomonitor.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 12:31
Gość napisał
brałem pożyczkę chwilówkę. szybka transakcja, pomogli bardzo, a do tego wszystko mi przez telefon wyjaśnili...i nie żałuję nic a nic
Jesli pan splacil w terminie to moze i faktycznie, niestety zwykle osoby, które biora pozyczki w takich firmach potem nie moga ich splacic w terminie. I sie robi zadłużenie.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.11.2014 11:56
najpierw polecam przejrzeć porównywarki później dopiero brać pożyczke
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 6:32
Przejrzyj sobie oferty w porównywarkach i wybierz najkorzystniejszą dla ciebie. Ja osobiście jestem przeciwna pożyczkom bez BIK bo można się na nich nieźle przejechać i zadłużyć po uszy. Znam osoby, które od dawna spłacają takie pożyczki i spłacić nie mogą.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.11.2014 19:42
anna napisał
Pewnie na spolecznosciową jeszcze łatwiej dostac, zastanwaiam sie czy faktycznie nie jest sprawdzany zaden rejestr, bi to wiadmo zarejestrowane dla banków, ale pozostałe rejestry?

anna to nie jest weryfikacja przymusowa, na kokos bazy są przymusowe a na pozyczkolandia nie, portal bazuje na innych weryfikacjach i daje ochronę kapitału więc wiedzą co robią a do tego z tego co widzę mają sowich prawników, wiec weryfikacja zadłużenia jest im z góry nie potrzebna, na pożyczkolandia sama tworzysz historię swoimi spłatami.
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2015 11:07
Gość napisał


Wszystko co jest szybkie i bez bik jest drogie.
Swoją drogą to jeśli ktoś ma złe wpisy w bik to nawet nie powinien zastanawiac się nad kredytem i szczególnie chwilówką. Bo jeszcze nie będzie w stanie tego spłącić.
Nie lepiej jest się zorientować jak zniwelować negatywne wpisy w bik? Można przecież negocjować z bankiem...
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.1.2015 9:17
Czy można uzyskać kredyt od banku, który z raportów BIK-u nie korzysta? O tym tutaj.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

20.1.2015 18:48
Wiemy , że pewnych zdarzeń uniknąć się nie da i nieszczęśliwe koleje losu obciążają nas odpowiedzialnością za nie . Z odpowiedzialnością wiążą się oczywiście wydatki .
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.1.2015 6:11
Co sądzicie o pożyczkach społecznościowych? Czy ktoś z Was kiedyś może korzystał z tego rozwiązania? Myślicie,ze się to sprawdza?
Sam wprawdzie nie pożyczałem w taki sposób, raczej nie planuję w najbliższym czasie ale zastanawiałem się nad udzielaniem takich pożyczek osobiście.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

21.1.2015 9:06
jak będziesz sensownie dobierał pożyczkobiorców oraz znajdziesz kogoś kto pomoże poprowadzić sprawę jak ktoś nie będzie spłacał to może być dość ciekawy sposób lokowania kapitału
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź