• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
2 osoby przeglądają ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie wziąć kredyt bez BIK?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
NannaA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2015 13:23
ita55 napisał
Osobiście nie miałam do czynienia z pożyczkami bez BIK, ale interesuję się ogólnie tematem pożyczek , można sprawdzić ich zasady pożyczek, bo przeglądając stronę można sądzić, że firma godna zaufania. Jakie są Wasze opinie?


Byłam na stronie, patrzyłam, co to jest i nie mam zbyt dobrego zdania. Oczywiście w teorii wszystko ładnie i pięknie, dla każdego coś miłego, bez BIK, na oświadczenie i nawet dla osób z komornikiem, ale jednak przekierowanie do strony z chwilówkami. Czy na pewno o to ci chodziło?
A na stronie: "Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi 115.23% " Czyli pożyczasz 3000, a oddajesz po dwóch latach 6048 złotych.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

15.9.2015 15:37
hmm to akurat strona do zbierania danych które potem przekazane będą np. do providenta więc ciężko polecić
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
AdrianPielak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2015 9:57
Że tez ludzie wierzą w takie rzeczy...
Cytuj
Wiga

Niezarejestrowani

16.9.2015 11:25
Szczególnie CI którzy są w potrzebie, maja dołek finansowy uwierzą we wszystko.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.10.2015 19:53
Nie ma powodu do obaw ponieważ wysyłając wniosek zapewniona jest darmowa rozmowa z konsultantem który doradzi jaki kredyt będzie najlepszy.
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2015 21:04
Gość napisał
Nie ma powodu do obaw ponieważ wysyłając wniosek zapewniona jest darmowa rozmowa z konsultantem który doradzi jaki kredyt będzie najlepszy.


No niby tak, tylko skąd pewność, że taki konsultant rzeczywiście się na tym zna i poleci nam najlepszy kredyt?
jak zwykle wszystko rozbija się tu o problem zaufania. Osobiście wolę jednak bezstronne wyszukiwarki kredytów, które pokażą mi tylko takie kredyty na jakie mogę rzeczywiście liczyć i nie zamydla oczu.
Inna sprawa, to to, że wypełniając jakikolwiek formularz zwykle zgadzamy się na przetwarzanie danych osobowych, a wtedy firma może je przekazać czy nawet sprzedać komu chce.
Cytuj
Martyna

Niezarejestrowani

21.10.2015 12:08
Sprawdźcie sobie ofertę nax . Szybko i bez żadnych problemów. Ja jestem zadowolona :)
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
sdw

Niezarejestrowani

5.11.2015 13:59
Znalazłem taką firmę online. Mają bardzo atrakcyjne warunki! Nigdzie indziej takich nie znalazłem, więc wyróżniają się na rynku. Polecam każdemu
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
robertwrona23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2015 9:17
Żaden bank nie udzieli wam pożyczki za darmo a wiadomo że pożyczki pozabankowe to ryzyko, ostatnio przeglądałem oferty
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

13.2.2016 20:10
lucas33 napisał
super, świetna reklama ...
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź