• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie wziąć kredyt bez BIK?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Melania0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 10:01
Własnie kto pozwolił na istnienie takich banków ,teraz gdzie nie spojrzysz jest ich coraz więcej .Łapią ludzi bez wyjścia i wpędzają w bardzo wielkie kłopoty finansowe.Nie polecam ,znam wiele osób którzy przez nich mieli ogromne kłopoty .Zawsze jest wyjście jak normalny bank nie chce udzielić kredytu ,warto poszukać innego rozwiązania .
Cytuj
Adam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 9:32
Nie jest trudno znaleźć ofertę pożyczki bez BIK na przykład na 3 tysiące. Teraz jest coraz więcej parabanków typu Bocian itp.Ale tak jak piszecie te parabanki niszczą ludzi ,wpędzają w kolosalne długi które często nie jesteśmy w stanie spłacić ,więc od nich trzymam się z daleka .
Cytuj
ewelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 12:06
W normalnych bankach nie masz szans na taki kredyt ,zawsze sprawdzają ,muszą się bronic przed kredytobiorcami którzy e terminie nie spłacają .Jeżeli szukasz pożyczek bez BIK , to firmy pozabankowe go nie sprawdzają i możesz wziąć tam pożyczkę.Ale są wyższe opłaty, prowizje i oprocentowanie.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 1:42
No niestety normalne banki odpadają w przedbiegach. Teraz za każdym razem gdy chcesz wziąć kredyt jest sprawdzany BIK. A jeśli chcesz to ominąć zostaje Ci tylko jakiś parabank albo chwilówka ale tam za to są bardzo wysokie oprocentowania i nie jest to zbyt korzystne.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 10:36
teresa napisał
Szczerze to zrób wszystko ,porusz całą ziemie aby uchronić się od kredytu w parabankach .Weźmiesz tam 1000 złotych a będziesz musiała oddać dwa razy tyle.To są kredyty dla ludzi bez wyjścia , biorąc tam kredyt pakują się w ogromne długi ,wszystko kończy się egzekucjami komorniczymi.Poszukaj kogoś kto pożyczy Ci te pieniądze i nawet nie myśl o braniu kredytu w tych śmiesznych bankach.


ZGadzam się. Jak czytałam Twoje pytanie byłam w 100% przekonana, że zaraz ktoś podsunie oferty parabanków. I to normalne bo właśnie o to chodzi, że parabanki są ogólnodostępne i wszędzie się reklamują więc każdy o nich wie, ale nie warto brać u nich pieniędzy bo rzeczywiście oddaje się czasami dwa razy tyle.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.8.2014 13:39
askomola napisał
teresa napisał
Szczerze to zrób wszystko ,porusz całą ziemie aby uchronić się od kredytu w parabankach .Weźmiesz tam 1000 złotych a będziesz musiała oddać dwa razy tyle.To są kredyty dla ludzi bez wyjścia , biorąc tam kredyt pakują się w ogromne długi ,wszystko kończy się egzekucjami komorniczymi.Poszukaj kogoś kto pożyczy Ci te pieniądze i nawet nie myśl o braniu kredytu w tych śmiesznych bankach.


ZGadzam się. Jak czytałam Twoje pytanie byłam w 100% przekonana, że zaraz ktoś podsunie oferty parabanków. I to normalne bo właśnie o to chodzi, że parabanki są ogólnodostępne i wszędzie się reklamują więc każdy o nich wie, ale nie warto brać u nich pieniędzy bo rzeczywiście oddaje się czasami dwa razy tyle.
askomola napisał
teresa napisał
Szczerze to zrób wszystko ,porusz całą ziemie aby uchronić się od kredytu w parabankach .Weźmiesz tam 1000 złotych a będziesz musiała oddać dwa razy tyle.To są kredyty dla ludzi bez wyjścia , biorąc tam kredyt pakują się w ogromne długi ,wszystko kończy się egzekucjami komorniczymi.Poszukaj kogoś kto pożyczy Ci te pieniądze i nawet nie myśl o braniu kredytu w tych śmiesznych bankach.


ZGadzam się. Jak czytałam Twoje pytanie byłam w 100% przekonana, że zaraz ktoś podsunie oferty parabanków. I to normalne bo właśnie o to chodzi, że parabanki są ogólnodostępne i wszędzie się reklamują więc każdy o nich wie, ale nie warto brać u nich pieniędzy bo rzeczywiście oddaje się czasami dwa razy tyle.
Nie podsuwaja, bo maja coraz wieksza swiadomosc, ze parabanki to nic dobrego
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 15:38
Melania0 napisał
Własnie kto pozwolił na istnienie takich banków ,teraz gdzie nie spojrzysz jest ich coraz więcej .Łapią ludzi bez wyjścia i wpędzają w bardzo wielkie kłopoty finansowe.Nie polecam ,znam wiele osób którzy przez nich mieli ogromne kłopoty .Zawsze jest wyjście jak normalny bank nie chce udzielić kredytu ,warto poszukać innego rozwiązania .


No ale też to zauważyłam, że one się mnożą jak grzyby po deszczy, meile są przeładowywane takimi ofertami, przecież ja dzień w dzień wyrzucam po kilkanaście meili z takimi ofertami z parabanków.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.9.2014 14:59
krakers napisał
Melania0 napisał
Własnie kto pozwolił na istnienie takich banków ,teraz gdzie nie spojrzysz jest ich coraz więcej .Łapią ludzi bez wyjścia i wpędzają w bardzo wielkie kłopoty finansowe.Nie polecam ,znam wiele osób którzy przez nich mieli ogromne kłopoty .Zawsze jest wyjście jak normalny bank nie chce udzielić kredytu ,warto poszukać innego rozwiązania .


No ale też to zauważyłam, że one się mnożą jak grzyby po deszczy, meile są przeładowywane takimi ofertami, przecież ja dzień w dzień wyrzucam po kilkanaście meili z takimi ofertami z parabanków.
Jest ich tyle, bo dobrze prosperują, ludzie je biorą, bo to prosty i szybki sposob na zdobycie pieniedzy. Gorzej, ze o splate sie nie boja.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 9:52
Na pewno nie w banku, opcje sa w sumie dwie: albo chwilówka albo pożyczka społecznościowa. Pożyczki społecznościowe maja te wyższość, ze wychodzą z lepszym oprocentowaniem, bo niestety rrso w chwilówkach to często 300-400 proc. Z prywatnym człowiekiem możesz się dogadać na atrakcyjniejsze warunki.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.9.2014 15:47
powiem Ci tak, jeśli chodzi o taki kredyt to musimy się liczyć z kosztami, chwilówki, parabanki, czy inne instytucje na tym korzystają i dają wysokie koszta, dla mnie najlepszą i najpewniejszą pożyczką a przede wszystkim tanią w kosztach, jest pożyczka społecznościowa, polecam portal pozyczkolandia.pl , rejestrujesz się, składasz wniosek i sama decydujesz jaki procent dajesz inwestorowi, kwotę mozesz rozłożyć na jaki chcesz okres i też nie sprawdzą Cię w żadnych bazach dłuzników. Także warto. Pozdrawiam.
Cytuj
Odpowiedź