• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie wziąć kredyt bez BIK?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.1.2015 15:53
Mam kolege, który iwestuje w te pozyczki. Jeszcze sie nie przejechal, pozycza mniejsze kwoty, w miare sprawdzonym osobom. Ale nie ma z tego jakichs wielkich dochodów.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.1.2015 16:26
Te strony chyba z pozyczkami spolecznosciowymi sa w miare sprawdzone, mozna sprobowac. ja pozyczylem kiedys 200, raz 300 zł i dostalem w terminie. Ale niewiele zyskalem to dalem spokoj.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.1.2015 11:12
Jesli ktos musi skorzystać z chwilówki to radze wybrać te firmy które oferują pierwszą pożyczke za 0%. Ja jak byłem w takiej sytuacji to wybrałem Lendon i musze powiedzieć że wszystko było okej. Pieniądze bardzo szybko na koncie. Umowa przejrzysta serio nie było sie do czego przyczepić.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.1.2015 15:53
Ale wtedy tylko pierwsza jest za 0. Nastepne sa juz niezle oprocentowane. Przyjmujmy zasade- chwilowek nie bierzemy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.1.2015 19:06
banki zawsze sprawdzają bik ale można szukać instytucji pozabankowych szybkigrosz oferuje takie pożyczki i nie sprawdza bik wystarczy na ich stronie wypełnić wniosek
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

28.1.2015 22:42
Można z korzystać również ze skoków, kwestia tego czy w BIKU jest tak źle np. że jest komornik czy też były opóźnienia i banki nie chcą dać kredytu.
Chwilówki to ostateczność i tak lepiej ludzie to traktujcie.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2015 8:20
Moim zdaniem chwilówka to nie jest ostateczność. Nad tym wcale nie powinno się zastanawiać.
Skoro ktoś musi brać chwilówkę to pewnie nie będzie wtedy tego spłacał. A potem jest płacz.
Ewentualnie można zastanowić się jeszcze nad pożyczkami społecznościowymi. Wprawdzie mają wyższe oprocentowanie niż banki ale niższe niż chwilówki. Nie jest to taka lichwa.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

29.1.2015 10:09
Chwilówki to jest pętla na szyję, takie jest moje zdanie. Wielu już klientów zwariowało przez nie.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

29.1.2015 12:02
chwilówka to już ostateczna ostateczność jak ktoś absolutnie potrzebuje pieniędzy (zdarzenie losowe) a nie ma żadnych możliwości ich uzyskania...

nieciekawie się również robi jak analityk (przy wniosku o kredyt hipo) znajdzie je na wyciągu bankowym, to mocno psuje wizerunek klienta; jak ktoś już musi to NIGDY nie przyjmuj i nie spłacaj chwilówek przez główne konto, na które wpływa wynagrodzenie!
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2015 12:26
Czyli nawet jeśli kiedyś założmy została przeze mnie zaciągnięta chwilówka. Bez problemu ją spłaciłem w czasie, nie miałem żądnych opóźnień.
To rozumiem,że ten fakt sam w sobie niezbyt dobrze o mnie świadczy?
Cytuj
Odpowiedź