• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zarabianie przez internet

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
muminek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 15:40
W internecie można znaleźć coraz więcej firm oferujących szybki zarobek. Myślicie że to możliwe by klikając w jakieś strony wyciągnąć na dzień ok 300 złotych? Dostałem ostatnio na maila propozycję takiej pracy i zacząłem się zastanawiać czy nie zaryzykować. Czy ktoś z was już na czymś podobnym zarobił?
Cytuj
rafus9973

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 20:23
jeżeli chodzi o klikanie w reklamy, to jest to zwykły scam. firmy są niewypłacalne, to one zarabiają na tym, że klika się w ich reklamy, a nie odwrotnie. Ja jestem zarejestrowany na stronie do wypełniania ankiet, zbieram tam punkty własnie za wypełnianie ankiet, które po uzbieraniu konkretnej ilości można wymienić na jakieś gadżety czy na drobną gotówkę. Jednak nie trwa to tydzień czy miesiąc, a o wiele dłużej, nawet ok. pół roku - w miesiącu przychodzą po 2-3 ankiety.
Cytuj
AgataMad

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 11:27
Wiele się teraz o tym słyszy. Ludzie szukają łatwej gotówki nie wychodząc z domu. Najczęściej to studenci albo matki nie mogące podjąć pracy po za domem, bo wychowują swoje dzieci. Ja powiem Ci że próbowałam tego o czym mówisz i tylko straciłam czas bo byli nie wypłacalni. Z czasem przestali się odzywać gdy wspominałam o pieniądzach. Zwyczajnie mnie oszukali a ja byłam kolejną naiwną. Więc szczerze mówiąc ja nie pakowałabym się w to nigdy więcej.
Cytuj
Peppa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2014 20:52
Ja uważam, że nie ma czegoś takiego jak łatwy zarobek. Nawet w internecie. Klikanie w reklamy nigdy mnie nie kusiło bo wiedziałam, że nie da się na tym zarobić. Bawiłam się natomiast w wypełnianie ankiet i powiem szczerze, że na początku myślałam, że coś zarobię ale dość szybko zeszłam na ziemię. Na twoim miejscu wrzuciłabym ogłoszenie że tworzysz strony, piszesz artykuły, tłumaczysz teksty itd wtedy może się ktoś do ciebie zgłosi.
Cytuj
BakŁażaN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 9:47
Pomysł z ogłaszaniem siebie jest bardzo dobry. A jeśli chodzi o samo zarabianie w internecie są wypłacalne strony z ankietami, klikaniem [popularne jest klikanie 'lubię to' na facebooku], ale zarobek na nich albo jest niewielki, albo jest to tak rozpięte w czasie, że tego dodatkowego zarobku nawet nie zauważasz.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 11:20
no ja juz kiedys mowilam ze te ankiey to ściema bo przychodzą do momentu do ktorego przychodzi do wypłat- brakuje mi jednej ankiety zeby mi wypłacili 50 zł i co z tego .. od roku nie przychodzą juz i nie przyjdą.. tak szukaja naiwnych..
Cytuj
be free like a child
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 20:18
Ha ha oszuści. Ja mam na ankietach zarobione jakieś 20 złotych ale już ich nie wypełniam. Obecnie rozkręcam swojego bloga modowego i zaczynam na nim zarabiać. Na początku wszyscy chcieli płacić w formie barteru ale teraz widzę, że coraz częściej oferują pieniądze. Oczywiście żeby tak zarabiać trzeba naprawdę dużo czasu.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 12:37
animka napisał
no ja juz kiedys mowilam ze te ankiey to ściema bo przychodzą do momentu do ktorego przychodzi do wypłat- brakuje mi jednej ankiety zeby mi wypłacili 50 zł i co z tego .. od roku nie przychodzą juz i nie przyjdą.. tak szukaja naiwnych..
Są zaufane strony z ankietami na których można zarobić. W moim mieście jest biuro jednej z nich. Oczywiście nie jest to sposób na utrzymanie się, ale jeśli ktoś ma kilka razy w miesiącu 5-10 minut na wypełnianie takiej ankiety, to nic na tym nie traci, a może zyskać gadżet, drobne agd a nawet gotówkę. Sam korzystam, ale wymieniam tylko na to, na co żal mi wydać pieniądze.
Cytuj
mania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 14:15
Mnie nie kręci wypełnianie ankiet. Nie mam czasu na takie rzeczy. Wolę normalną, dobrze płatna pracę. Na Twoim miejscu poszukałabym czegoś konkretnego np. pisanie artykułów. Jeśli bardzo ci zależy na pracy przy komputerze to powinieneś coś znaleźć. Wstaw swoje ogłoszenie np na outwork.pl Możesz tam tez poszukać pracy dla siebie, ofert jest dużo.
Cytuj
kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 12:11
Przez internet moza zarobic, ale trzeba systematycznie cos robic. Na pewno nie jest tak, ze po tygodniu czy miesiacu juz sie cos duzego zarobi. Teraz tak smiesznie wszyscy licza na kokosy bo sie naogladaja tych wymalowanych i wystrojonych blogerek. A to ciezka praca musi byc.
Cytuj
Odpowiedź